şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir şey yok. diyor şu anda sevgili sözlük ama var böyle bişey canıms, sen bilmiyorsun şu anda : )

nickinin hakkını veren yazarımız. ama daha çok kendisi part time londener.*
  • kendisi gün itibari ile resmen artık bir ingilizdir. geçmiş olsundur, darısı başımızadır.*
  • telefonda crypto currency dedikodusu yaptığım insan.*
  • part time polyanna ama full time dost.

kendime bile fazla gelen taraflarımı pek bir güzel bağrına basıyor. bir de bakıyorsun, çok da iyi bir insan, herkes onu çok seviyor.
    sonra kendime bakıp diyorum ki, part time polyanna ile böyle sıkı fıkı isen, sen de fena biri sayılmazsın demek ki karamık diyorum. yanında kendimi daha çok seviyorum. kendime daha çok katlanıyorum.

bir de insanların çelişkili taraflarını severim. hem çenesi düşük olsun, hem de çok güzel dinlesin, maceraperest olsun ama güven versin, utangaç görünsün ama anında muhabbetin dibine vurabilsin, çok iyi tanıyayım ama beni şaşırtmaya da hep devam etsin isterim.

bu açıdan bakıldığında part time polyanna ile olan arkadaşlığımızın bu kadar uzun sürmesine de şaşmamak lazım.
    o ki en umutsuz durumlardan en güzel anlamları çıkarabilen bir zeka pırıltısı, en uyumlu anlarda muhalefet, en hüzünlü manzaralarda geyik muhabbetidir.

topuklu ayakkabıları ile koşarken her yere geç kalır, ama size en önlerden yer tutar, herkes duygusalken, herkes panik halindeyken en mantıklı açıklamaları yapıp, bir çocuğun gözlerine bakınca nedensiz de ağlayabilir.

beni tanımıyorsunuz ama inanın böyledir part time polyanna. tanımadan da sevebilirsiniz.