• muharrem ince’nin artık kabak tadı vermeye başladığını gösteren açıklama.

ben de destekledim, inandım, mitinge de gittim. fakat muharrem ince ne yazık ki diğerlerinden çok da farklı değil. şu an yaptıkları türkiye’yi değil chp’yi yönetebilmek adına. adamın tek derdi chp oldu resmen. olan biteni biliyorsan çık açıkla hocam, boş tehditlerle alamazsın o koltuğu.
  • gemileri yakıp her şeyi anlatması lazım. zaten chp ana muhalefet kaldıkça bir şeyin değişmediğini uzun yıllardır görüyoruz.
  • seçim sonrası muharrem ince'nin büründüğü kimlik hiç iç açıcı değil. şu açıklaması da tam tuz biber olmuş.

uzun yıllar boyunca rte iktidarı sürecek, öyle görünüyor.
  • (bkz: çok fena şekilde sikiş döndüğü düşünülen yerler)

cuk oturdu valla, içim çok rahat arkadaşlar.
  • anlat o zaman denilen açıklamadır. anlat kimi koruyorsun ya da kimden korkuyorsun. hani cesaretti motto ne oldu? bu ülkeyi muhalefet buralara getirmedi mi? anlat biz de bilelim oy veren seçmen olarak.
  • peki konuşmayarak kimi koruyorsun sayın muharrem? insan içine çıkamayacak kadar yüz kızartıcı işlere bulaşmış insanları koruyarak senin onlardan ne farkın kalıyor?

resmen seni destekleyen milyonları hayal kırıklığına uğrattın...
  • "köpük partisi falan mı yapıyonuz, nedir olay" diye düşünmemi sağlayan açıklama. bugünkü imza mevzunu heyecanla bekliyorum.
  • demiştim, yine diyorum.

chp, kemal kılıçdaroğlu ile de muharrem ince ile de bir milim ilerlemez.

(bkz: at fava bekle)
  • böyle üstü kapalı söylemlerle, kavga gürültüyle, partinin içini cadı kazanına çevirerek insanların içindeki son umut kırıntısını da yok ettiğinizi, saltanat kuranların ekmeğine yağ sürdüğünüzü keşke farkedebilseydiniz. keşke biraz akıl ve sağduyu sahibi olabilseydiniz.
  • (bkz: başta ben de desteklemiştim)
    yaktın bizi de kendini de muharrem.
    sıçtın sıvıyorsun.
hesabın var mı? giriş yap