şükela:  tümü | bugün soru sor
  • chp li belediyenin servisle okula giden engelli vatandaşa söylediği iddia edilen söz. kız ak parti gençlik kollarına üye olmuş belediyedekiler de istifa et diye tehdit etmişler.

engelinin ensesine tokat atan belediye zihniyetinden ne beklenir ki. yalovada meydana gelmiş olay.

https://m.haberturk.com/…-oldugu-gerekcesiyle-chpli
  • tabi olay gerçek mi?yoksa uydurma mı? bilmiyoruz ama olma olasılığı yüksek ülkemizde.
    hep diyorum kendinizi partilere ve siyasete çok kaptırmayın.
    siyasetçiler insan kullanmayı çok sever,kullandırmayın kendinizi bütün partiler için geçerli.
  • sırf ak parti'ye üyeliği var diye türlü türlü bahaneler ile babamın maaşından kesinti yapan şerefsiz oğlu şerefsiz patronunu akla getirmiştir. neyse ki dolandırıcılıktan tutuklandı da iş yeri başkasına devredildi. babam ve biz de rahat nefes aldık. 15 sene yemiş it oğlu it. ne demişler? ''kimsenin ahı kimsede kalmaz.''
  • zerre sevmem chp'yi, ne oy vermişligim vardır ne de kapısından gecmisligim..

ama bir haber bu kadar ben yalanım, ben provakatifim diye bağırır. ideolojik olarak ne kadar sıkıntılı bir parti olsa da bu tarz düşkün hareketleri türkiye'de örgütlü olacak yapacak olan tek parti akp'dir.
  • cehape zihniyetini gösteren bir haber.bu parti kuruluşundan beri ülkenin insanına karşı zorbalık yapıyor.
  • suçlulara en ağır ceza verilmelidir. öyle ağır olmalı ki bir daha buna hiç kimse cesaret edemesin.
  • bir halk partisi seçmeni olarak şiddetle kınadığım, lanetlediğim olaydır. tabi gerçek ise.

dünya görüşümüz ne olursa olsun, insanlığımız ortak paydamızdır.
  • cinsiyetçi konuşmayı sevmem ama...

(bkz: yalancıyı sikmiyorlar ya)

siyasi partiler yasası üyelik için 18 yaşını doldurmayı zorunlu tutar. parti üyeliği e-devlet'te falan da çıkan bir şeydir, öyle kimseden gizli üye yapılamaz.

tahminimce başka bir sıkıntı oluştu ve aile akp'yi yanına çekmek için bu tarz bir yönteme başvurdu.

düşük bir ihtimal ya, olay doğruysa bu kızı siyasi partiye üye yapan kişi her kimse onunla kızı servisten muaf eden kişi hakkında soruşturma açılmalı.
  • ilk mesajı göremiyorum. 700 tane aktroll engelledim. ona göre doğruluğunu düşünün.