şükela:  tümü | bugün soru sor
23 entry daha
  • hakkında yazılanlara yalan diyenlerin olduğu beyanat. şunu şuraya koyalım da millet kendi kendini göt etsin.

https://youtu.be/o5u0xdsoock

mesaj kutuma yağan küfürlerin sebebidir. çok şükür eşeği adam yerine koyup cevap vermiyoruz.
  • doğru veya yalan olduğu vicdanla değil, kanıtlarla ortaya çıkar dediğim iddia.

haber şu anki haliyle ileri sürüldü iddia edildi tarzı habercilik kategorisine girmektedir çünkü haberin içinde de aynı ifade mevcuttur. biraz beklenmiyor, neler yaşanmış sonucunda ne yapılmış sorgulanmıyor bile. belki belediye özür dileyecek, belki çalışanları kovacaklar. belki olayın kendisi böyle gelişmedi. kameralar önünde yaşanmış bir şey de değil ki yaşananlar da mevcut geçmişte.

peki, şu anda iddia seviyesinde olan bu haberle alakalı yorumlar nasıl? hemen bakıyorum:

engelinin ensesine tokat atan belediye zihniyetinden ne beklendiği

-videoyu izledim. bu yorumu yapan şahıs aynı video ak parti belediyesinde yaşansa bunu tokat olarak algılar mıydı cidden merak ediyorum. adamın gözlerinin görmediği ve etrafında dönüp yön bulmaya çalıştığı ortada. sonrasında ne olduğu ortada. yani öyle aşağılayıcı şeyler gördük ki zamanında, buna aşağılayıcı diyeceksek ak parti'yi komple kapatmak lazım. ha bu ak parti'de yaşansa chp'li fanatikler çıkmayacak mıydı? çıkacaktı tabii ki. onlar da aynı benim gözümde. fanatikler.

edit: videoyu bir daha izledim, başka kaynaktan da izledim. aşağılama kabul edilebilecek bir şey aslında. ama belirttiğim gibi, öyle şeyler oldu ki bunu kafamıza takacaksak çok daha ağırlarının olduğunu da kabul etmemiz gerek.

bu partinin kuruluşundan beri ülkenin insanına karşı zorbalık yaptığı iddiası

-arada atatürk dönemine de bok atmak için pusuda bekleyen tip. neden beklediğini diğer entrylerine bakarak çözebilirsiniz.

ekşi sözlük'ün chp gençlik kolları militanlarının yuvası olduğu iddiası

- görüldüğü gibi ak parti militanları da fink atıyorlar. hatta isteyen istediği kadar entry de yazıyor bu başlıkta görüldüğü gibi.

beyanı savunanları gördükçe kılıçdaroğlu nun cidden nasıl hala davar güttüğünün anlaşılabildiği iddiası

- iddia edildi seviyesindeki haberi doğru kabul edip yapmışlar etmişler yazmak, başka bir olayın videosunu paylaşıp bu olayın yaşandığını kanıtlamaya çalışmak, olayın gerçekliğinin sorgulanmasını olayı savunma olarak görmek davarlık değil tabi.

vicdanla bakanların haberin doğru olduğunu açıkça göreceği iddiası

-hemen vicdanla bakan insanları işe alalım, olayları anında çözüme ulaştırırız. avengers'a falan da katılırlar bu süper güçle.

siyasetin bok çukuru olduğu konusundaki iddiam böyle şeylere dayanıyor işte. sözlük de kokuyor. keşke şu sözlükte yazan herkes normal vatandaş olup normal düşüncelerini yazabilseler.

haber linki

edit 2: yönetim çok alıngan olduğu için çaylak yapılmama neden olabilecek kısımları değiştirdim.
  • ak partili biri bir şey yapınca hemen doğruymuş kabul ediliyor ama chp yapınca 4583 delil isteniyor. olum açık açık konuşun: chp yaparsa eleştirmeyiz. bitti.