şükela:  tümü | bugün
  • partileri tarzına ve lokasyonuna göre sınıflandıran ücretsiz mobil bir uygulamadır.
  • bu gece nereye gitsek sorusunun cevabı olmuş arkadaşlar. app arayüzü de gayet göze hitap ediyor.
  • "doksanlarda olsa ne çılgın kullanılırdı" dediğim uygulamadır. ülkenin demografisi değişti. partiler azaldı. tarz hep arap eğlencesine dönüştü. işte bu yüzden daha çok ihtiyacınız olan app kendisi.
  • premium seçenekleri etkinlik severler için oldukça avantajlı görünen, basit ve kullanışlı bir uygulama.

umarım kendilerini daha da geliştirirler.

bana ulaşırlarsa güzel fikirlerim var :)
  • premium'u da çıkmış. hem nerede ne var biliyor hem de ücretsiz gidiyorsun. müzik tarzına göre parti-etkinlik seçiyorsun. daha ne olsun. diğer ülkelere yayılmalarını da bekliyorum. :)
  • 1 ay önce "android için çok yakında" yazıyordu. şimdi baktım hala "android için çok yakında" yazıyor. ayıp.
  • aynı ay içinde stephan bodzin dahil 4 farklı etkinliğe toplam sadece 99 lira vererek katılabildim(normalde sadece bodzin 150 tl’ye satılıyordu). premium üyelik tahmin ettiğimden daha hesaplı oldu. uzun vadede partymag sadece bir app olmayı geçip özel bir network haline gelecek gibi.

(bkz: buralar değerlenir)