şükela:  tümü | bugün
 • rap ve chillstep sularında dolaşan 19 yaşındaki the next big thing. hafif autotune'lu yumuşak vokaliyle, prodüksiyondaki karamsar elektronik temayla the weeknd kopyası denecek ve sürekli the weeknd ile karşılaştırılacak muhtemelen bu genç kanadalı. ben kendisini drake'in tarzına daha yakın görüyorum. hatta bir yerde* the weeknd'in tarzı yağmurlu bir akşamda toronto sokaklarını turlamak gibidir aynı şekilde partynextdoor da aynı sokaktadır ve onun gecesi driving under influence'a gebedir şeklinde bir tanım görmüştüm ki her şeyiyle ikisi arasındaki benzerliği ve farklılığı tek cümlede ortaya koymuştur.
 • kanadalı jahron anthony brathwaite'in sahne adı. the weeknd şarkılarını drake söylüyormuş gibi hissediyorsunuz. ikisinin arasında gelip gidiyor. partynextdoor 2 adlı albümünü fena bulmadım ama şu an için ne the weeknd'le ne de drake ile kıyaslarım.
 • yaptığı müziğin the weeknd ile alakası olmamakla birlikte ses olarak da drake'e hiç benzemeyen, son zamanlarda, yaptığı müzik tarzı dolayısıyla bryson tiller ile kıyaslanan, kaliteli ve özgün çalışan başarılı bir r&b/rap-hip-hop sanatçısı. tamamen r&b veya rap ya da hip hop olduğunu söyleyemeyiz ama biraz soul, biraz chillout, biraz progresif trap takılan bi adam bu. tüm bunları da yazdığı sözlerle birleştirince ortaya çıkan şey kesinlikle seks yaparken dinlenmesi gereken şarkılar albümünde yer alabilecek şeyler oluyor. pnd dinleyerek çocuk yaparsanız çocuğunuzun çok güzel bi çocuk olacağından emin olabilirsiniz. tavsiyem recognize veya rendezvous ile başlamanızdır.

  --- spoiler ---

  party gets me wetter :)
  --- spoiler ---
 • pek r&b, hip hop müzikler dinlememekle beraber bugün tidal'ın bana the news adlı şarkısını önermesiyle tanıdığım gruptur ya da şarkıcıdır bilemedim. the news parçasını beğendim diyebilirim.
 • (bkz: partymobile)
 • (bkz: partypack)