şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ön edit: twitter hesabında aşağıdaki savunmayı kendisinin yapmadığını ve sadece berk akand'ın avukatı olduğunu belirtmiş.

yarın levent ekmen de çıkıp ben bu savunmayı yapmadım derse peki paşa o zaman nasıl olacak? sen bi avukat olarak aynı dosyayı aldığın meslektaşının şu savunmasına ses etmeyip üstüne bi de sakil sakil dalga geçer gibi gülüp hakime bi de "sosyal medyada bizi hedef alıyorlar" diye şikayet ettin mi etmedin mi?

bu arkadaşın çapı ederi bu kadar. sıkıya gelince "siyasi görüşümden ötürü linç yiyiyorum" he öyle ya he ya. kesin öyledir paşa. delikanlı gibi ben bu savunmayı yapan meslekataşıma tepki olarak dosyadan çekiliyorum diyebiliyor musun diyemiyor musun? onu söyle önce. duruşmada her savunma cümlenizden sonra kıs kıs gülerken iyiydi ne oldu çıkınca ne değişti? avukatı avukat yapan ahlakıdır. sanki savunmayı o an birbirinizden habersiz yaptınız da şimdi "en ufak bi kanıt en ufak bi belge bulunursa dosyadan istifa edeceğim" diyorsun. sen de biliyorsun paşa o salondan herhangi bi kayıt çıkmasının imkansız olduğunu ve hatta hatta duruşma sırasında "salondan bilgi sızıyor" diye mahkeme başkanına şikayette bulunduğunu biliyoruz paşa. hiç lamı cimi yok. sanki savunmaları o an doğaçlama söylemişler gibi konuşuyor. ben yapmadım miki yaptı. e aynı dosyada değil misin babacım? o savunmayı duruşmadan önce hiç okumadın mı? yav bu nasıl savunma demedin mi yanındaki avukat olacak adama? demedin. demedin çünkü aldığın para tatlı geliyor. yalansa yalan der bu arkadaş.

sıkıya gelince siyasi görüşümden ötürü linç yiyiyorum. savunmayı bi kere bile okumadan duruşmaya girmeyeceğini cümle alem biliyor. kimi kandırıyorsun yavru kurt?

şule çet cinayeti davasının sanıkları çağatay aksu ve berk akand'ın avukatıdır.

şule çet cinayeti davasında yaptığı savunma ise tam olarak aşağıdaki gibidir;

- sanık avukatı, şule’nin bakire olmadığını, kızlık zarında eski yırtıklar oldığunu söyledi.

- sanık avukatı, şue’nin kolunda kırıklar olmadığını, sebebinin ise bir şeylere tutunma çabası olduğunu, öldürülerek atılmadığını söyledi.

- sanık avukatı, şule’nin anal bölgesindeki bukguların yeterli olmadığını kabızlıkla bile olabileceğini söyledi!

- sanık avukatı, şule'nin vücudunda bulunan psa‘nın önceki cinsel ilişkisinden kalmış olanileceğini, sanıkların kondom kullanması durumunda sperme kaygınlık veren bu psa maddesinin bulunamayacağını söyledi!

- sanık avukatı, “davacılar 2.45 te cinsel saldırı var diyorlar ama buyrun (resimler sundu) cinsel saldıraya uğrayan kızın güle oynaya resimleri var" dedi!

- sanık avukatları sürekli şule’nin bira içtiğine vurgu yapıyor!

kaynak: https://twitter.com/suleicinadalet
  • an itibariyle bu kadar asagilik bir savunmayi hangi motivasyonla yapiyor olabilecegini dusunmekten cildirma raddesine gelmemi saglayan , kendisi adina onun insanligindan utandigim "insan"
  • bu arkadaşın isminin her yere yayılması lazım, özellikle bugün yaptığı savunmadaki ileri sürdüğü beyanlarla. bunun gibilerle meslektaş olacak olmaktan utanç duyuyorum, ciddi anlamda midem bulanıyor.

eğer bir yaratıcı varsa, kısa zamanda belasını vermesi dileğiyle.
  • savcıları harekete geçmeye çağırıyorum:

https://twitter.com/…yaer/status/651314398481526784
  • şaşırtmayan bir geçmişi varmış... http://sendika63.org/…rgan-pasa-buyukkayaer-529308/
  • iki adet tecavüzcüyü içeri attırmamak için uğraşan avukat. dünyanın bütün parasını verseler insan şu işi yapmaz, yapmamalı.
  • vatan millet aşığı ülkücü reistir. bunların alayı böyledir.

nerede hamaset var nerede beka vatan millet sakarya var nerede bayrağın boyu uzuyor anlamalı ki orada gizlenmeye çalışılan pislikler var.

en somut örneği hayırsever işadamı reza zarrab atv canlı yayınında fonda kullanılan kocaman bayraktır. hatırlayınız.
  • yuh olsundur kendisine. çoluğu cocuğu olan böyle pislik yapamaz.
  • mahallemizin köpeğinin adaşı. fakat bizim paşa kadın katillerine yardım etmez.