şükela:  tümü | bugün
  • ahmet tüfekçi kardeşimizin yaşadığı mağduriyeti aynen aktarıyorum. yapılan kesinlikle kabul edilemez. bundan sonrakilere de örnek olması dileğimle. başın sağ olsun kardeşim. yanındayız.

--- spoiler ---

cumleten merhabalar son çare buraya yaziyorum. bugun babamın vefat haberini aldım ve erasmus kesin dönüş yapacaktım ilk uçusla. lizbon barcelona vueling firmasi oradan da adanaya thy ile gececektim. vueling firmasi beni uçuşa almadı sebebi ise pasaportumun sahte olduğunu one surdü fakat pasaportumda portekiz ulusal vizesi ve cok eu giris damgalari vardi. kapilar kapanınca beni biraktilar fakat ucak çoktan gitmisti. biletimini ucu ucuna almiştım cunku gercekten cok pahalilar. geribildirim formu doldurdum thy websitesi üzerinden. uçuşumun tekrardan duzenlenmesi istedim fakat bir bilet miktari fiyat cıkardilar. sizlerden ricam musteri hizmetlerini arayıp bu konuda yardimcı olunmasinı söyleyebilir misiniz? ne kadar destek o kadar iyi. çunkü gercekten berbat bir durumdayım. 0850 333 0849 bu numarayı arayıp yardımcı olmalarıni talep edebilir misiniz? geri bildirim formu kodum : tk-2322011 lisinfo@thy.com buraya mail atmanız da olumlu bir etki yaratabilir
    --- spoiler ---
  • bir yakının hele babanın ölümü feci bir de böyle bir şeyle karşılaşmak uzak ellerde. durumu bilmiyorum türkiye konsolosluğu belki yardımcı olabilir. bilgi açısından tek yanlı değilde niye öyle bir kanıya kapıldılar onuda yazsalarmiş eylem hakkında daha çok bilgilendirilmiş olurduk. benim hollandalı bir arkadaşımıda pegasus uçağa almadı. isim kısaltması ile alakalı bir problem olmuş (4 tane 5 tane isim koyarsan sorun olur işte) bir çok ülkeye bir çok havayolu ile gitmiş bu kişi pegasusun kıllığı yuzunden türkiyeye gelememişti.
  • tk'yı arayıp ne diyeceğimizi anlamadım. "ilgili kişi arasın" deyip kapatılar. bu başlığı gündemde tutmak daha mantıklı. hatta thy rezaletli bir başlık olabilir.
  • adam akilli bir email ile musteri hizmetlerine ulasip durumu anlatsin. thy ozellikle olum durumlarinda cok yardimci olan bir firma.
  • talihsiz bir durumdur. arkadaşın başı sag olsun. konsolosluk kendisine yardım edecektir diye düşünüyorum. baslik ustte kalsin.
  • thy ye attığı durumunu belirtir mailin fotosunu ve pasaportun tüm sayfalarının fotusunu konsolosluğa işletmesi faydali olacak durum