şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beklenen bir olay ama bu dövüşmeden sonra nihat'dan şöyle bir açıklama gelebilir.

"keşke beni taner dövseydi. benim memleketimin adamı bile bir başka dövüyor arkadaş."
  • çok önemli haber değildir. nihat doğan dövseydi pascal'ı haber değeri taşırdı.*
  • nihat doğan'ın sinir bozucu olduğu gerçeğini bir kenara koyarsak, nouma'cığım keşke en azından oyunlarda nihat'a yenilince dövmeseydi. şimdi sinir bozuculuk kat sayısı bilmem kaça katlamıştır, "yendim hazmedemediler ülkem" şeklinde konuşmaya başlamıştır adam.
  • 3t taner karşı adadan bu olayı görünce şöyle tepki vermiş;

- taçmiiiiiiin gooooooooooooooooooooooş !! pascal'ın nihat'ı dövmesini keşfettim. taçmiiiiiiiiin !!
  • pascal nihat'ı dövdü mü?
    ıssız acun kaldı mı?
    felek öcün aldı mı?
    şimdi yürek yırtılır.
  • diye diye, dövdürdü millet sonunda.
    (bkz: çekim yasası)
  • ya umut sarıkayanın bir karikatürü vardı, erkekler kavga ederken yandan çığlık atan haykıran ''yapmaağğğğğğğ'' diye bağıran kızlar hakkında, hah işte ben bulamadım şimdi ama onu akıllara getiren olaydır.
  • görüntülerde gördüğüm kadarı ile fazla hasarlı olmayan bir kavgadır. pascal'dan daha iyi performans beklerdim. reklam amaçlı bir kavga da olabilir tabi. pascal'ın tam performans ile saldırsa nihat doğan'ı fena yığacağını düşünüyorum, biraz tıraştan bir kavga gibi geldi bu nedenle bana.
  • kavga konusunda pek bir fikrim olmasa da sözü geçen videonun 11. saniyesinde ebru destan'ın göğüsleri dikkatimi çekti. bir tahrik olma durumu mu yaşamış yoksa bana mı öyle geldi tam bilmedim.

ama sonuçta çirkin bir olay tabi. ben şahsen kınadım.

yersen.