şükela:  tümü | bugün
  • iyi bir defansif zekaya sahip basketbolcu. her nba takımın bençinde isteyeceği türden.
  • adam şu anda kendini aştı, mip ödülüne göz kırpıyor. savunma var, hücumu belli bir seviyenin üzerinde, atletizmi de var. daha ne olsun yahu?

edit: hücumunu da şu şekilde anlatabiliriz heralde; kasım ayında fg denemesi başına üretilen sayıda montrezl harrell ile beraber ligin tepesinde yer almış 1.74 sayı ile.
  • most improved player ödülünü bu sene alacak gibi gördüğüm basketçi. üçlük, pota altı, savunma ne ararsan var bu adamda.
  • nba'de toronto raptors forması giyen 1994 doğumlu basketbolcu.

son oynadıkları phoneix suns maçının son saniyelerinde takımına galibiyeti getiren basketi atmıştır. izlemek isteyenler için buyrun link

bu oyuncu hakkında bu kadar az entrynin olmasına şaşırdım. bu sezon toronto takımının en önemli oyuncularından biri. takımına her yönden önemli katkılar veriyor. öyle ki most improved player ödülü için şu an en önemli adaylardan biri.
  • ıyi oyuncu. all-star seviyesine gelebilecek potansiyele sahip. her işi yapabiliyor. ıyi bir kontrat alırsa şaşırmam.
  • ligin en iyi iki yonlu oyuncularindan biri su anlik, bu sene acayip yukselise gecti. atletizmi ust seviyede. jaylen brown ile beraber pismesini dort gozle bekledigim oyunculardan
  • dün gece 44 sayıyla şuana kadarki rekorunu kırdı. gelecek senenin all-starı.
  • o soyadı bende olsa ben de 40-45 atarım dediğim 2019 mip adayı*.

kawhi'nin olmadığı gece hem iyi savunma hem hücum performansı ile maçı kazandırmıştır. 32 dakikada 44 sayısının yanına 10 reb, 3 blk, 2 asist eklemiştir.
  • kariyeri boyunca clutch time'da %40 atacak gibi. müthiş soğukkanlı.

keşke okc'ye gitse.
  • 2018-19 nba sezonunda most improved player seçileceğini düşündüğüm oyuncu. çoğu yorumcunun aksine en çok gelişme gösteren oyuncun d'angelo russell olmayacağını düşünüyorum.