şükela:  tümü | bugün
  • moda'ya giderken, takriben tek büfe'nin karşısına denk düşen bu pastane, civarın en kötü pastanesidir.
  • okyanusun hemen kenarında da vardır bir tane, türkler açmıştır. (bkz: yalan entry)
  • tahinli corek konusunda bir bilenden yardim almasi elzem pasta, vs mekanidir..
  • mutlaka denenmesi gereken nefis bir portakallı keki var, üstü tart benzeri çapraz ögrülü. saatlerdir portakallı kek tarifi bakıyorum, benzeri göremedim
  • moda caddesi üzerinde, neşe sokağın başında yer alan pastanedir. kadıköyün en eski ve en güzel mekanlarından biri olmakla birlikte pastalarının çeşitliliği ünlüdür. özellikle malaga pastası burda yenmeli.
  • moda'nin guzelliklerinden biri. eski, koklu ve kalite pastane. kestaneli pastasi muthistir, pastanin kremasi icin tabir bulamiyorum ama pastacilarini kesinlikle kacirmasinlar acaip bir lezzet..
  • moda ile ozdesmis bilindik tatları ile artık sıradan kalan pastane.
  • sıradan insanları hala mutlu edebilen pastane. çok lezzetli pastaları ve çayı var. ayrıca çalışanları, özellikle de bir hobbit gibi siparişleri usulca getiren amca fazlasıyla sempatik.
  • dün akşam üstüne basa basa fıstıklı olup olmadığını sorduğum tatlıyı fındıklı diye satıp, alerjiden deli gibi nöbetçi eczane aramama sebep olan saçma ötesi pastane. hayır hani kabul edip özür de dilemiyorlar, üstüne diretiyorlar. müşteriye böyle bi saygısızlık olmaz. gitmeyin efendim, tavsiye etmem.
  • bazı insanlar bir yerin güzel olması fikrini sever, hani gerçeğine bakmaz da hayalindeki gibi yaşamaya devam eder o mekanı, kafasındaki kurguya dekor yapar, çünkü evet kişinin perspektifi önemlidir; tersi bir bakarsın düz ediverir, ama tüm perspektiflerden uzak olan nesnel dünyada bu pastane kötüdür.