şükela:  tümü | bugün
  • evreca yayıncılık etiketiyle 2006 yılında çıkan , metin demirhan'ın çarşaf, horoz, pişmiş kelle ve gırgır dergilerinde yayınlanan karikatürlerinden oluşmuş bir seçki kitabıdır.
  • kitap önsözünden;

    "inin sahneden reziller!!! rezil ve kapitalist rock, metal ve punk grupları defolun!!! siz hiç bir zaman yüreklerimizdeki sahnelerde yer almayacaksınız!!! insanları uyutmayı bırakın artık!!! evlerinize dönün, mastürbasyonlarınızı orda yapın!!! teo-krasilerle, dumanlı yollarda beyinlerini kıçlarına sokarak büyümesin çocuklar...raşitik olmasınlar bu boktan şeyleri dinleyerek... fantalarınızı, colalarınızı alın ve siktirin gidin!!! hoş geldin siya siyabend!!! canlarımmmmm!!! hoş geldin cemiyette pişiyorum!!! hoş geldin evp!!! ve diğerleri... yeni kuralları siz ve sizin gibiler koyacak!!! kendi sözünüzü söyleyin!!!"

    eh, duygulara tercüman olmuş metin abi*...
  • evreca yayıncılık tarafından basılmış, baskı kalitesi olarak ciddi anlamda kötü basılsa da, metin demirhan'dan geriye kalan elle tutulur bir hatıra olması sebebiyle baş tacı olan, kıymetli, fantastik, übersonik kitap, çizgi albüm.
  • paslanmaz metal savaşçı'nın rahmetli metin demirhan ithaflı bendeki baskısı.kendisindeki baskıları taksim'de barda otururken imzalayarak arkadaşlarına dağıtmıştı bende dahil https://eksiup.com/p/fo11013vofeq