• fotoğrafların resimlerin yerleştirildiği kağıttan vesaireden çerçeve. fransızca passe-partout'tan geliyor evet.
  • 80 gunde devri alem'de jules verne'nin yaratmis oldugu fransiz usak tiplemesinin adinin okunushu
  • resimle çerçeve arasında köprü işlevi gören nesne.
  • resim çerçevelerinde resmin etrafına derinlik verme işi
  • 5 sayfa entry girilmiş olmasına şaşırdığım ezhel parçasıdır.
    çünkü çok iyi parçadır.
    kendimi youtube'da reaction videolarını izlerken buldum. nigga bi abimiz vuuuuuoooh gibi nidalar atarak dinleyince tüylerim diken diken oldu. gereksiz bir as bayrakları anı...
    içimden saçmalığın farkında olsam da gurur duyuyorum elde değil.
    tabi sözleri anlamıyorsunuz anacım bir de onları anlasanız ah ah neler diyor diye videoya girip türkiyemin derdini tasasını anlatasım geldi.

mükemmel bir beat, içi dolu sözler, sıfır autotune(fark edebildiğim kadariyla) ve bence türkiye'ye dev bir özlem içeren şarkıdır. umarım yeni şarkını 15 mayısta, pasaportunu türkiye'de damgalattığın günlerde yazarsın.
  • yapılmış olan resmi veya basılmış olan fotoğrafı mukavva ve asetatla çerçeveleme işlemidir.

yapılışı:
    mukavva kartonun kenarları en az 3 cm kalacak şekilde ortası kesilir ve yapıştırılacak olan resim veya fotoğrafın kenarlarına yapışkan madde (pritt veya tutkal) kartona dikkatli şekilde yapıştırılır. daha sonra asetat ile gergin bir biçimde kaplama işlemi gerçekleştirilir. sağlıklı olması açısından köşelerine ağırlık konularak 10-15 dakika beklenir. en son sağ ve sol üst köşelere delik açılarak içlerinden kalın ip geçirilir ve asma aparatı takılır.
  • sanat eserlerini,tabloları daha rahat görebilmek için ortası boş olarak, çerçeve şeklinde kesilmiş mukavva ya da karton ile oluşturulan boşluğa denir.
  • kimsenin beat'i övmediği şarkı. ben sözlerden ziyade arka planda çalan ritme aşık oldum. resmen her dakikasında daha da güzel vuruyor şarkı. mesela ilk başladığında arkada kabak kemane tarzı bi enstrüman varken 2. dakikaya doğru drum ve high pitch bir çıkıyor, daha sonra da bu beatlerin içinde bir kadın vocal sesi. bu kadının sesi de beat gibi kullanılıp şarkı bitiyor. valla ezhel'e helal olsun, almanya'ya gittiğinden beri daha iyi imkanlara mı sahip olduğundan nedir, şarkılarının altyapıları muazzam gelişti.
  • dinledikçe açılacak bebe parçası. gayet iyi
  • autotone vokal olmayan, artz'ın hazırladığı beat ile gelmiş geçmiş en iyi beatlerden biri olan eser.
hesabın var mı? giriş yap