şükela:  tümü | bugün
  • mizah dergiciliğinin piri metin üstündağ'ın, namıdiğer met üst genç çizerlerle birlikte çıkardığı haftalık dergi. ilk sayısı 27 nisan'da çıktı. met üst'ün as kadrosundan eşber yağmurdereli ve sırrı süreyya önder ilk sayıda 'merhaba' dedi. kalbeni de aralarında gördük. zaten sırrı, ilk yazısında kalben'i dinleyin diye buyurmuş. başüstüne sırrı reis... reyting rekorları kıran fox'un haber ekibine de olduğu gibi yazdırmışlar; ismail küçükkaya, fatih portakal ve doğan şentürkhelal olsun valla. ben en çok derginin instagram hesabından paylaşılan fotoğrafı görünce şaşırdım. metin üstündağbaşkan koltukta, yanında çizer gençler esas iki detay fotoğrafta saklanmış. gazeteci alemini bilenler bilir: biri engin başadam amerika'nın en baba ödülü emmy'i aldı türkiye'ye getirdi. diğeri de ilginç araştırma haberleri ile bilinen mehmet bozkurt. her ne kadar şu aralar kendisini sadece twitterda görsek de paspas'ın fotoğrafında görünce ileriki sayılarda acaba bir sürpriz mi geliyor da demedim değil, metüst bu napacağı belli olmaz. uzun soluklu, yolu açık olsun.
  • (bkz: paspas dergi)

(bkz: #76845004)