şükela:  tümü | bugün
90 entry daha
  • let her go hariç herhangi bi şarkısı aslında fikir sahibi olmadığım gruptu kendisi. kontrolsüzce hoşlanmaya başladığım bebe çok severdi. yola çıkması için telkin ediyormuş. valla ne yalan söyleyeyim ben de arabanın camından kafamı çıkarayım rüzgar saçlarımı savursun mis gibi havayı içime çekeyim istedim keşfettikçe.anywhere mesela; al sevgilini çık yola,yoruldukça omzunda uyu,öp her özlediğinde. kıpırlı ve hüzünlü aynı zamanda. o zamanki hislerin etkisiyle sadece kıpırlığına odaklanmışım sanırım. şu an şartlar hüzünlü hissetmeye zorluyor. az önce spotify bana sürpriz yapıp simple song'u çalmaya başladı. güzel şarkı ama şarkıları insanlarla bağdaştırma huyumdan hemen vazgeçmeliyim böyle ağzıma ediliyor çünkü. o,bu şarkıları daha onlarca kıza atacak belki,hepsine aynı heyecanla anlatacak. birlikte konserine gitme hayali falan kuracak. onlarca kız dedim because içinde coşmuş bi sevme arzusu var. öyle ki;birinden hevesinin geçmesi oldukça kısa sürüyor,two days. gerçi ben hak ettim ama yine de şaşkınım bu kadar çabuk olabilmesine. new flört buldu galibası kendine. ben de mal gibi "ıy pıssıngır bını ını hıtırlıtıyır" diye tribe gireyim. hayır bebeyi gerçek anlamda bi kere bile görmedim işin garibi. ulan ne tuhaf işler bunlar vay anasını.ruhsal benzerlik kalpsel çekim falan yalanmış ya da ben mi yücelttim acaba? ama bi ton benzerlik, tesadüf falan da mı?of kızım seni üzerler. üzdü de zaten aro. güzel harcayıştı passengerlover bey. afiyet olsun,iyi günlerde kullanın. inş -de/-da'nın ayrımını bilmez sevgilin de hafif kafayı yersin,gerçi imlaya takık mısın bilmiyorum. noktalı virgül falan kullanıyordun cümle içinde, bağlaç kullanımın da harikaydı. direkt yerine direk diyordun ama hallederdik be. sonra inş attığın şarkılara "çok sıkıcı aşkm ece seçkin mi dinlesek" falan der. inş genel kültür seviyesi yerlerde olur da 20 saat açıklama yapmak zorunda kalırsın. inş tiramisuyu labneyle yapar da ayıp olmasın diye yemek zorunda kalırsın. inş mizah anlayışı yerlerde sürünür de seni instada sacmasapan gonderilerin altına etiketler. inş okuduğu kitaplar tekdüzelikten ölen sıkıcı aşk romanları olur da bi tutam inceliğe,saflığa hasret kalırsın. yaa nasılmış? huh. her şey göründüğü gibi olamıyor ne yazık ki. allah gönlüne göre versin tabii ki ama seni şunlarla bi sınasın ya azıcık. bi kuple. çok merak etmiştim seni ama napalım üzülmek de bi yere kadar. geçer,hep geçti.