şükela:  tümü | bugün
 • #85974932 numaralı entry'sine denk gelip bahsi geçen konunun gözümün önünde canlanmasıyla beni gülümsetmiş yazar.
 • bir yolcu.
  ailesinden uzakta fakat tavuklarıyla, civcivleriyle, kedisiyle ve dahi evinin bahçesini yuvası bilmiş karıncalar ve böceklerle yaşayan bir insan.
  yazmayı, okumayı fazlasıyla seven; susmayı öven, harfler arasında gezinen bir derviş.
  istanbul gibi bir şehirde devekuşu tarafından kovalanmayı başarmış, ormanlarda bir başına gezinip mantar toplamak gibi hobileri olan bir hayvansever.
  şiir düşkünü.
  mantının cennet'ten düşen bir nimet olduğuna inanan bir mantı müridi.
  yalnızlığa aşık.
  ütü yapmaktan nefret eden bir erkek.
  kendi çocukluğuna ve sözlüğün eski günlerine hasret,
  ve bir gün, üzerinde şiirinin yazdığı bir kağıttan gemiye binip herhangi bir ıssız adaya doğru yolculuk etme hayaliyle yanıp tutuşan bir kaptan.
 • neredeyse her girisini favlamaya başladığım yazar. daha çok gündelik yazmakla beraber bakıyorsun entrynin olmadık bir yerinde harika bilgi parçaları yerleştirmiş. ama amudi bir hareketle ulaşmamış o bilgiye de belli; yaşamış, tecrübe etmiş, onikisini alıp onikiye ekleyip yirmibeş yapmış günü. harika bir ağabey figürü. gençler okusun feyz alsın.
 • muhafazakar, trabzonlu, düşünce adamı görünümü veren bir yazar (bkz: #92917268) bu entry ile kendisini fark ettim
  entrileri genel olarak uzun ve bütün entrilerinde en az 5 hede içeriyor.
  tanım: hoş bir yazar
 • siz hiç gülümserken gözleri çizgi; kahkaha atarken gözleri yuvarlak olan birini tanıdınız mı? ben tanıdım. işte o yolcu... nam-ı diğer peesincır giresunlu :)

  güneşin doğuşunu beklerken bulmuştum seni. çocuk yüreğine sarıldım; sarıldıkça öğrendim, büyüdüm ve güzelleştim.

  sen! iyi ki varsın, hep var olasın!
 • entrylerini çok beğendiğim hemşehrim yazar. edebiyat öğretmeni olması sebebiyle bu alanda entryleri çok lezzetli oluyor. var olsun.
 • bir öğretmen bir öğretici bildiği herşeyi satırlara özenle işleyen saygıdeğer yazar.maneviyatı hisleri çok kuvvetli bir çok şeyin farkında,ne mutlu ona.diliyorum ki birbirinden güzel anıları olur yazmak için.
 • sözlüğün ömer babası. her gün debe'ye giriyor gayet torpilli bir sekilde. omer baba da 2 saatlik bolumun 30dksini kapatirdi.
 • her gün bir entry'si seçilerek debe'ye yerleştirilen islamcı arkadaş. sebebi ne acaba.
  edit: dinci islamcı sofu tasavvufçu veya dindar ne dersen de inandığın kitabın ve dinin sonuçlarından sorumlusun. sen barış güvercini gönül adamı gibi takılıyor olabilirsin ama propagandasını yaptığın din olmasaydı dinci de olmazdı akp de olmazdı bu kadar basit. dolayısıyla cübbeli ahmetten falan bir farkın yok