• eger sporsever gucunu gostermek istiyorsa hem sizi soyan, uzerine de fisleyen ve zorla kredi karti sattiran bu sisteme girmeyin. mac bileti ve kombine almayin. bir sene sonra bakalim uygulama devam edecek mi, etmeyecek mi? ama hepimiz soylenip sonra da bu karti alirsak bir yenilgi daha yasamak kacinilmazdir.

benim paramla beni fisleyeceksin. bir de uzerine ihaleyi alan yandas calik'a benim uzerimden para kazandiracaksin. kuluplere de pay vererek onlari da bu ise ortak edeceksin. ustune de belki hosuna gitmeyen tezahurata yapti diye istediginin kartini iptal edeceksin. bir keyfiyet yaratacaksin. bu durumda benim hakkimi savunacagim bir mekanizma da olmayacak. oh ne ala memleket.

bu isi cozmenin en kolay yolu bu karti almayip kuluplerin sistemin kaldirilmasi icin harkete gecmesini saglamak. aksi halde bizi bir yoldan daha soyacaklar, kulupler de payini alacak. fislenen de futbolsever olacak. ben almayi reddedip maclara gitmeme disinda cikar bir yol gormuyorum.
  • tribünlerde taraftar sayısının azalmasına neden olacak kart.

çok uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum.
  • yurtdisinda yasayan biri olarak gelip memlekette maca gitmek istesek napacaz sorusunu sordurandir.
  • hakkında detaylı bir yazı paylaşayım istedim. twitterdan gördüm bunu. dursun burda.

o kadar çok olumsuz noktası var ki neresinden tutsanız elinizde kalıyor. italya'da yapılan eylemler sonucunda iptal edilmişti bu muhabbetin aynısı. belki bizde yapabiliriz...

her yer taksim her yer.... yok lan bu o değildi :(
  • (bkz: #41885676)
  • türk futbolunun yeni baş belası.

tüm kulüp taraftarlarının organize bir birliktelik gösterip karşı çıkması hepimizin yararınadır.
  • bu karta bi de para mı alıyorlar diye merak ettiren boktur kendisi, niye benim kredi kartıma tanımlanmıyor ki bu sistem? belki ben ikinci kredi kartı gibisinden bi boku cüzdanımda taşımak istemiyorum.
  • beşiktaş taraftarı tarafından boykot edilen saçmalıktır.

http://www.forzabesiktas.com/
  • alanın amk dediğim karttır.
hesabın var mı? giriş yap