şükela:  tümü | bugün
 • gayet iyi bir film tracker'ı. 2012 yılında olmamıza rağmen burada başlığı olmaması ekşi ahalisinin torrent anlayışını gözler önüne sermektedir ayrıca. kısaltması ptp'dir. ayrıca what.cd ile kardeşler. zaten kullandıkları sistem sanırım aynı. (bkz: gazelle)
  çok kullanışlı ve tutunması kolay bir trackerdır aynı zamanda. özellikle seedbox kullanıyorsanız çok çok rahat tutunursunuz. tutunmayı kolaylaştıran şeylerden bir tanesi bol bol freeleech uygulaması yapmasıdır (site genelinde değil, torrent bazında).
  hit and run uygulamasına her sitede olduğu gibi dikkat etmek gerekir. eğer 1:1 oranında seed etmeyi başaramamışsanız 48 saat seed'de tutmanız hnr'ını temizler o torrentin. ayrıca bünyesinde şu anda 55,850 adet film, 105,583 adet torrent barındırmaktadır. seeder/leecher ratio: 102.27. tıpkı what.cd gibi.
  barındırdığı filmlerde çok seçici değildir. holivud filmlerinin yanısıra, karagarga gibidir de. 40 gb upload yaptıktan sonra user statüsü atlıyorsunuz. fakat power user olabilmek için en az bir adet torrent upload etmiş olmanız gerekiyor. davetiyeler de o zaman geliyor. ayrıca -sanırım- power user olabilmek için 4 haftadır sitede olmanız gerekiyor.
  kullanıcı dostu ve iyi bir trackerdır. pek çok ihtiyaca yanıt verir. yanında bir dizi tracker'ı ve bazı tematik tracker'lar ile çok güzel arşiv kaynağınızı ömür boyu karşılayabilirsiniz.

  ayrıca bu başlığa 7 ay önce ukte veren samfisher'a da selam ederim. :)
 • http://passthepopcorn.me/ den ulaşılabilmekte.

  ayrıca bunun davetiyesi kesin torrentleech davetiyesiyle takas falan edilir, bende tl davetiyesi var mesela.
 • kesinlikle olağanüstü bir site. bol bol freelech uygulaması sayesinde mevcut puanlarınızı yükseltebilir, o puanlarla kendinize upload satın aldıktan sonra ratio derdinden kurtulabilirsiniz. bir süre sonra seed ettiğiniz film sayısıyla değirmeni döndürecek upload miktarına ulaştıktan sonra, film arama derdinizden kurtulabilirsiniz. yerim böyle bir siteyi ben.
 • ilginçtir put.io buranın torrentlerini seed etmiyor. ayrıca nasıl bir sıkıntı var bilemiyorum ama (sanırım sitenin izin verdiği program listesiyle ilgili) utorrent ve itransmission da seed etmiyor.
  kullanacakların dikkat etmesi lazım.
  sonra ratio göçünce ağlıyor insan.

  edit: büyük ihtimalle mallık bende tabii ki. cidden mükemmel site yalnız.

  edit 2: put.io yu bilmiyorum ama sitede listelenen client lar hariç seed yapmıyor. kullandığım mac için olan utorrent yapmıyordu, transmission kurdum, seede başladım.

  ayrıca tutunması hiç ama hiç zor değil gibi görünüyor zira utorrent çalışmayınca panik yapıp rationun tam anlamıyla amına koymuşken bile kurtuldum. (yani bir iki güne inşallah)
  zira verdiği bonus puanlarla upload alabiliyorsunuz. ratio watch sonrası da atılma yok diye biliyorum ama tabi hoş bir şey değil, download yapamıyorsunuz sonuçta.
  freeleech leri indirerek ratioyu uçurabilirsiniz ayrıca.
  devamlı seed yaparak puan kazandırması sanırım seed yapmaya insanı teşvik eden en güzel sistem. bazı userlara bakıyorum adam birkaç tb arşiv seed ediyor. sonra vay efendim bir torrent nasıl 8 mb/s ile iniyor.

  edit 3: buraya üye olalı bir ay'ı birkaç gün geçti ve bırakın ratio watch da kalmayı 600 gb upload yapıp davetiye bile aldım.
  burası kadar kolay tutunulabilecek ve sağlam bir site zor bulunur sanırım.
 • karagarga' nın muadilidir.
 • bugün bir baktım hesabıma 250.000 bonus gelmiş bir üyeden. hayırdır dedim. benden bob marley 1080p ve başka 35 dosya daha çekiyorsun, bence ihtiyacın olacak bu puanlara demiş.

  oha diyorum.
 • içeriği ile ön plana çıkmış bir tracker hızıda fena sayılmaz fakat daha iyilerine sahip olan kişilerin dönüp bile bakmayacağı torrent sitesi.
 • davetiyesi karagarga, secret-cinema, iptorrents, cinemageddon davetiyelerinin biri veya birkaçı ile takas edilebilecek güzide torrent trackerı.
 • roger ebert'in ölümü sebebiyle 350 filmlik roger ebert the great movies kolleksiyonunu freeleech'e açmış muhteşem torrent trackerı.
 • filmler için en baba tracker. daha nadir bulunan filmler içinse karagarga olabilir. ayrıca sitede freelech çok olduğu için bir adet seedbox ile ortalığın amına koymak mümkün.