1. bilgisayarla pastaya resim/fotoğraf basma işlemi.
    temel renklerle boyanmış üç adet krem şanti haznesi bulunur. bunlar ince bir püskürteçten geçer. resim taranırken püskürteçler de belli oranlarda kremayı pasta üzerine püskürtürler ve resim oluşur.
  2. pasta sahibi bıyıklı ya da kalın kaşlı, hatta sakallı ise, size ikram edilen parçanın üzerindeki o kıllı tüylü fotoğraf parçasını yemek oldukça zor olacaktır. (bkz: oeehh)
  3. ozellikle kucuk cocuklarin cok ilgisini ceken ve de hoslarina giden teknoloji. bayiliyorlar dogumgunu pastalarinin ustunde kendi fotograflarini gormeye.
  4. çok psikopat ve bir o kadar da tezat bir zihniyetin uydurduğu teknolojidir. zira sen hem vatandaşı iyi ki doğdun nidalarıyla sevinç naralarıyla kutlayacaksın,hem de doğum günü çocuğunun simasını bıçak darbeleriyle parça-pinçik edeceksin..olmaz öyle şey.
  5. cocuklar ne zaman pastalarinin sevdikleri karakterler ya da cisimler seklinde olmasindan sikildi da kendi resimlerini gormeye ilgi duymaya basladilar dedirten hadise
  6. görüntü olarak güzel olsa da pastayı kesme ve yeme aşamasında sorun çıkaracak teknolojidir. bıçakla fotoğrafı kesmek iyi olmuyordur.