• ankara'da erciyes börek & baklava nın lezzet ortağı olarak hizmet veren, gayet uygun fiyata çok lezzetli pastalar yapan tatlıcıdır. tasarım olarak da orjinal ve başarılı olan yaş pastaları denenmeye değer.

meraklısı için pastannecim.
  • pasta bu kadar ucuza yapılabiliyorsa diğer pastaneler bizi kazıklıyor. bu işte bir iş var.
  • limonlu, çikolata-vişne ve badem-kivi pastalarını denemiş birisi olarak son derece memnun kaldığımı belirtmeliyim... fiyat/performans oranı da çok makul. şu leş ankara pastane-bistro piyasasında kalitelerini bozmadan ilerlemeleri dileklerimle...
  • bugün reklamını gördüğüm bir işletme. garip olansa reklamı nerde gördüğüm:
    su faturasında (aski)

link

(bkz: askinin su faturalarina reklam almasi)
  • dilimi 10 tl den çok güzel tasarım pasta siparisi veriliyor, 2 gün önceden siparis vermek yetiyor, istenen adrese kadar da getiriyorlar. tasarımcı ustalar çok başarılı, aklinizdakini yapabiliyorlar, zaten pasta da gayet taze, hafif ve leziz oluyor. yalnız kaç kişilik olacaksa o kadar dilim soylenmemeli, pasta büyük ve fazla geliyor, örneğin 15 kişilik yaptırılacaksa 10-12 kişilik söylemek yeterli. zaten en az 8 dilim siparis verilebiliyor. tasarım pasta yaptırmak için uygun bir yer bence.
  • fiyat/kalite canavarı sempatik işletme, tatlı kriz hattı takdire şayan. limonlu pastası pek şukela.
  • ankara bahçelievler 3. caddede şubesi açılmış olan pastacı.

açılış nedeniyle bazı pastalarda indirim yapmışlardı. kocaman ve üstü bol çilekli pastayı 18 tl'ye aldım. hediye olduğu için tadına bakma fırsatım olmadı açıkçası ama kötü bir sürprizle karşılaşılıcağını da sanmıyorum.
    o kadar çeşitli pasta vardı ki ve hepsi de birbirinden güzel gözüküyordu.

etraftaki diğer pastanelerde aynı pastaya 40-50 arası ödeyeceğim düşünülünce zaten şans vermeyi kesinlikle hak eden bir mekan.
  • mamak'a yolu düşüp öğle yemeğini mamak'ta yiyecekler için mamak şubesi güzel bir seçenek. mekanın müdürü ya da sahibi/ortağı olduğunu düşündüğüm kişi tüm masalarla ilgilenir yemeklerin içerikleri hakkında tek tek bilgi verir ve mutlaka ikramda bulunur, diğer çalışanlar da gayet kibar ve anlayışlıdır. bu zamana kadar yediğim içtiğim hiçbir şeyden rahatsız olmadım ki hassas bir mideye sahibim sözlükte hep kötü eleştiri yapacak değiliz ya. özellikle mamak taraflarında yemek yemek için bir yer bulmak problem oluyor belki yardımcı olur diye yazıyorum. yalnız kriz burayı da vurmuş fiyatlar hiç ilk açıldığı zamanlardaki gibi değil gayet yüksek fiyatlı ama siz ucuz neresi kaldı ki diyebilirsiniz tabii ki..
  • oldukça taze, lezzetli pastaları vardır efendim
    telefonla sipariş de alırlar eve kadar da getirirler pastanızı sağ olsunlar ama erken sipariş vermekte fayda var her daim yoksa aksam 9 buçuktan sora pasta yerseniz fena..

geç gelen edit: lezzetli ve taze bulmuyorum artık pastalarını, fiyatı indirmek için sanırım her şeyini değiştirmişler pastaların özellikle kremalarını, artık lezzetli falan değiller.
  • ankara'da hizmet veren on numara bir pastacıdır.

erciyes börekçileri bünyesinde hizmet veriyor, şahsen 1 tane kıbrıs caddesi'nde, 1 tane de bahçelievler 6. cadde'de görmüşlüğüm vardır. sattıkları pastalar son derecede lezzetli, taze, görünüşü şık ve uygun fiyatlıdır. fiyat/performans oranıyla şu anda piyasada rakipsizdir

10 kişinin rahatça yiyebileceği, kalınca bir pasta için 29 lira ödedim, ben dahil pastayı yiyen herkes ekstra olumlu yorumlar yaptı. pastayı görüntüsü için aldığı tepkiler de olumluydu.

işletme işletmeciyle ilgim yok, hakkını arayan, kolay tatmin olmayan müşteri tipiyim. bir kez denerseniz ne dediğimi anlayacaksınız. hiç bozmaması dileğiyle.
hesabın var mı? giriş yap