şükela:  tümü | bugün
 • kaliteli ürünleri çok temiz bir mekanda satan dürüst bir esnaf. işyeri adeta bir kuyumcu dükkanı gibi, her yer ışıl ışıl her yer tertemiz.
  pastırması zaten tartışmasız on numara lakin sucuğunu muhakkak deneyin. "bugüne kadar sucuk yememişim" diyeceksiniz.
  birde torunoğlu diye bir firmanın tulum peynirini satıyor. çok kaliteli, onuda muhakkak orada tadın.
 • aslen kayseriliyim kendim yapmıyorum ailemde de yapan yok teyzelerim falan hepsi kendine yapıyor yarım kilo bile istemem de zaten teklifde etmezler :=( memlekete her gittigimde uğrak yerimdir ürünler gayet lezzetli ve uygun antrikot pastırma,evlik sucuk çok lezzetli alın deneyin başka sucuk yediğinizde bu tadı farkedeceksiniz.
 • hangi altyapılarına, hangi çalışan profillerine güveniyorlarsa online alışveriş yöntemi var sitelerinde. hem dönemsel mecburiyetten, hem de başka insanlara hediye etmek amacıyla sipariş vermiş bulundum maalesef.

  bir tane insan bile merak edip buraya gelip okursa: güzel kardeşim, elin ayağın tutuyorsa, bu esnafa minnet edeceğine, kalk git kendi şehrindeki şarküterilerden al. telefonda insan gibi nezaketle konuşup çözüm aramaya çalışacaksın, sonra telefonu açan seviyesiz bi tane adamdan bol emir kipli bir azar yiyeceksin, sonra da telefonu suratına kapatacak. özetle, paranla rezil olacaksın.

  şikayetvar ve foursquare sayfalarını da buraya bırakıyorum ki esnafınızı tanıyın ve hayrınıza tanıtın:

  https://www.sikayetvar.com/pastirmaci-hayrullah
  https://tr.foursquare.com/…50267790e4b0e4d95ff2f007