şükela:  tümü | bugün
  • alerji için göz damlası. lensin ya da başka bi maddenin alerji yaptığı durumlarda kullanıyosunuz, olur olmadık yerde gözlerinizi oyasınız gelmiyo, makyajınız kaşınızla burnunuza kadar dağılmıyo. e tabi icat edilirken ilk öncelik tedavi edici olmasıdır heralde, ayrı.
  • visine kadar etkili olmasa da gözlerdeki kızarıklıgı ve yanmayı birkaç saatliğine giderir. gözdeki alerji durumlarında ve gözdeki ağır yorgunluk durumlarında her iki göze de günde beşer damla tavsiye edilir..
  • mast hücresi stabilizatörü,antihistaminik.
    etken maddesi: olopatadin hcl 0.1 %
  • gün itibariyle 13,08 tl.
  • damlatılması zor ilaç. kirpiklere, diplerine değmiycekmiş. yuh.. huniyle mi damlatcaz. dokturum bana makyaj yapınca kızaran gözlerim için vermişti. makyajı silince damlatayım diye. tabiki de uğraşmadım. cağğnım visine dururken ne gerek var bu kadar tantanaya alengire..
  • müthiş göz kaşıntı gidericisi. siz de göz kapaklarınızı ters çevirip fırçalama isteği uyandıran vahşi bir kaşıntı hissine sahipseniz eczanenizden istetiniz. çekinmeyiniz.
  • amerika birleşik devletleri'nde 129 dolara satılan ilaç.

(bkz: oha)

bir gözümüz kızardı diye donumuza kadar aldılar amk.
  • konjonktivite oldukça iyi gelen, onadron'un muadili göz damlası. fakat gözün enfeksiyon kapması durumunda bilmeden damlatılırsa gözü kanırttığı da su götürmez bir gerçektir. kendinizi hastanede bulabilirsiniz, aman diyim.
  • antihistaminik etkisi olan goz damlasi.gozde mevsimsel alerji belirtilerine iyi gelir.kasinti, sulanma batma benzeri semptomlari azaltir.
  • prospektüs yan etkilerinde yaygın yan etki olarak geçen baş ağrısının müsebbibi, gözümdeki vahşi kaşıntının geçmesini sağlayan, can simidi gibi sarıldığım damladır.

kullanım bilgilerinde, günde sabah ve akşam birer damla olarak belirtilmektedir.
    beş damla olduğu söylenmiş yukarıda ama ben prospektüsün yalancısıyım.