• visine kadar etkili olmasa da gözlerdeki kızarıklıgı ve yanmayı birkaç saatliğine giderir. gözdeki alerji durumlarında ve gözdeki ağır yorgunluk durumlarında her iki göze de günde beşer damla tavsiye edilir..
  • müthiş göz kaşıntı gidericisi. siz de göz kapaklarınızı ters çevirip fırçalama isteği uyandıran vahşi bir kaşıntı hissine sahipseniz eczanenizden istetiniz. çekinmeyiniz.
  • canımdan bir parçam, olmazsa olmazımdir kendisi.

genel olarak goz damlası damlatırken gözün tam ortasina, bulduğunuz ilk yere damlatmak gibi rastgelelikten kaçinip şu usulde damlatmayi deneyebilirsiniz: alt göz kapaginizi aşağıya çekin, açılan torba gibi alana damlayi damlatin. içeriye yani, pembe kese gibi iç tarafa.
    şişeyi de parmaklarınızın arasında canını çıkarmaya çalışır gibi sıkmaya gerek yok. baş ve orta parmaklarınız ile şişeyi tutun. işaret parmağınız şişenin kicinda/altında olsun. ters çevrili şişeye işaret parmağınız ile bastırdığıniz zaman damla şişeden kopup gelecektir.
  • gün itibariyle 13,08 tl.
  • konjonktivite oldukça iyi gelen, onadron'un muadili göz damlası. fakat gözün enfeksiyon kapması durumunda bilmeden damlatılırsa gözü kanırttığı da su götürmez bir gerçektir. kendinizi hastanede bulabilirsiniz, aman diyim.
  • alerji için göz damlası. lensin ya da başka bi maddenin alerji yaptığı durumlarda kullanıyosunuz, olur olmadık yerde gözlerinizi oyasınız gelmiyo, makyajınız kaşınızla burnunuza kadar dağılmıyo. e tabi icat edilirken ilk öncelik tedavi edici olmasıdır heralde, ayrı.
  • soğuktan çatlamaya başlamış ele nasıl arko krem sürersin de iki saate kadar bir şeyciği kalmaz toparlanır; işte patanol da gözün arko krem'i. istifa dilekçesini vermeye niyetli göz, patanol sayesinde dilekçesini yırtıp atıyor. ilaç değil, bir sihir, bir giz bu.
  • antihistaminik etkisi olan goz damlasi.gozde mevsimsel alerji belirtilerine iyi gelir.kasinti, sulanma batma benzeri semptomlari azaltir.
  • doktor tavsiyesiyle alıp kkullanmadığım, değerini yeni yeni anladığım göz damlası.

işimi bilgisayar başından yaptığım için çok ağır göz yorgunluğu yaşıyorum. dün geceden itibaren kullanmaya başladım, bugün biraz daha iyiyim.

devamlı kullanıma uygun mudur bilmiyorum, umarım başıma bir şey gelmez.
  • prospektüs yan etkilerinde yaygın yan etki olarak geçen baş ağrısının müsebbibi, gözümdeki vahşi kaşıntının geçmesini sağlayan, can simidi gibi sarıldığım damladır.

kullanım bilgilerinde, günde sabah ve akşam birer damla olarak belirtilmektedir.
    beş damla olduğu söylenmiş yukarıda ama ben prospektüsün yalancısıyım.
hesabın var mı? giriş yap