şükela:  tümü | bugün
  • loco roco nun yapımcılarından eğlenceli gibi görünen bir psp oyunu daha. henüz oynamasamda trailer ı çok hoş duruyor. grafikler benzer şekilde yapılmış.

edit: youtube linki gitmiş

http://www.gametrailers.com/player/29179.html
  • japoncasını bir deneyeyim dedim, haliyle anlayamıyorum ne nedir diye ama oynanış şöyle gibi duruyor. bizim patapon larımız var (patapon herhalde adları ondan bile emin değilim), bunları müziğimiz ile kontrol ediyoruz. sağdaki üçgen kare x yuvarlak tuşları kullanarak girdiğimiz müziğe göre hareket ediyor patapon lar. mesela pata pata pata pon (kare kare kare yuvarlak) yürümlerini sağlıyor. pon pon pata pon saldırmalarını sağlıyor. her bölümde farklı görevler var gibi.

müziği girerken hem ritme uymalı hemde yanlış nota girmemilyiz. ne kadar uzun süre hata yapmazsak o kadar etkili oluyor pataponlarımız. hatta bir süre sonra fever moduna giriyorlar ki hepten coşuyorlar. ayrıca strateji unsurlarıda var, pataponların dizilişi, yeni silahlar vs vs.

loco roco yu seven sevmeyen herkes denemeli. seslendirmeler yine loco roco gibi çok hoş yapılmış. lakin japoncasından pek anlayamıyorsunuz oyunu uyarayım.
  • ingilizce versiyonu bu gün çıkmıştır.

spank them bottoms!
  • rahatlikla "bunca yillik video oyuncusuyum böyle eglenceli oyun cok az oynadim" diyebilecegim bir oyundur kendileri. üstelik fiyati da sadece $19! pataponlar, asigim hepinize! beni yeni tanriniz olarak kabul ettiginiz icin tesekkür ederim!

bu pataponlari kimler seslendirmisse tebrik etmek lazim.
    o söyledikleri sarkilar... "pa(y)ta pa(y)ta pa(y)ta pon!" bu kadar sirin olunmaz ki!
    oyuncaklariniz ciksin hemen alacagim!

psp'ye cikmis en güzel oyunlardan biri ve benden 10 üzerinden 9,7 aliyor.

oyunun gamespot'daki video incelemesi:
    http://www.gamespot.com/…186272&tag=topslot;title;1
  • muhtesem oyun akil fikir edene helal olsun diyoruz. sesler goruntuler sarkilar hasta ya fever de bi de daha eylenceli oluyor sarkilar filan.. ha su "yagmur duasi" yuzunden intihar edecektim o ayri...
  • (bkz: patapon vs 300)

en az 300 sparta kadar vahşi bir ordudur.
  • oyuncuyu inanılmaz özgür bırakan oyun. istediğin haritayı, istediğin zaman istediğin kadar oynayabiliyorsunuz. buna ek olarak aynı haritada, hikaye süresince farklı düşmanlarla farklı zamanlarda karşılaşılabiliyor. değişik ve bir o kadar da harika bir oyun olmuş. ben de fever'dayken kendilerinden geçmelerine mi yoksa yanlış bir ritimde yere düşüp "eve mi gitsek" demelerine mi hayranım bilemedim. öle sevimli şeyler.. son olarak:
    (bkz: don dodon dodon)

filminizi beklemekteyim..
  • inanilmaz zevkli ve sirin bir psp oyunu. sarkilari bagimlilik yapabilir, "patapatapataponn!!" diye dolasmaniza neden olabilir.
    muminler icin "allah allah"li versiyonunun cikmasini sabirsizlikla bekliyoruz.

edit: esas ismi requiem of retreat olan ponpata songu ilk denedigimde gulmekten koltuktan yuvarlanmama sebep olmus oyundur. pataponlarin panik icinde kacismalari gozumun onunden gitmemektedir.
  • tempo tutmadan oynamanin neredeyse imkansiz oldugu oyun.

kimseleri rahatsiz etmeyeyim diye kulaklik takip oynuyorum; ama cok afedersiniz elim dursa ayagim durmuyor bu oyunu oynarken, gotum ba$im ayri oynuyor. siz siz olun bir ba$inizayken oynayin bu oyunu. cidden komik gorunuyor uzaktan bakinca. zaten oyunun multiplayer destegi de yok, takilin yalnizken. insan icine cikmayin. komik olmayin, yapmayin.
  • kazanilan fever'i korumanin oldukca zor oldugu oyun; zira fever'dan hemen sonra pataponlar cildirip deli gibi $arki soyluyor, duzensiz bir $ekilde bagirip cagiriyor, tempo tutmanizi gucle$tiriyorlar.