şükela:  tümü | bugün
 • national geographic ve otomotiv devi subaru'nun ortak projesi: pati birliği. istanbul'daki köpeklerin yaşam standartlarını iyileştirmek adına kurulan oluşum.

  trafikte fark edilebilmeleri için reflektörlü tasma takılacak, acil durumlarda müdahele için gönüllü ekipler kurulacak ve bir mobil uygulama geliştirilecek.
  bir sonraki aşama ise gönüllü hayvanseverlerin beşiktaş bölgesindeki köpeklerin mama, su, bakım ve sevgi ihtiyaçlarını karşılayacakları bir platform oluşturmak.

  proje yöneticisi sarp dakni.
  iletişim:
 • çalışmalarına devam ediyorlar.
  instagram hesabı
 • uygulama mağazalarına düşmüş bir app'ye sahip oluşum.
  biraz önce her zaman ki gibi net geo wild'da belgesel seyrederken farkettim *

  uygulama sokak köpekleri için ciddi anlamda çok şey vaadediyor. konumlarını bulabiliyorsunuz, besleyebiliyorsunuz ve sanırım beslediğinizi uygulama üzerinden bildirebiliyorsunuz. başlarına gelebilecek kaza ve hastalık gibi durumlarda, pati birliği bünyesindeki ekiplere haber verebiliyorsunuz. daha ne olsun?

  ıstanbul'daki tüm arkadaşların indirmesini ve etkin bir biçimde kullanmasını temenni ve tavsiye ediyorum. umarım küçük dostlarımız kediler ve kuşlar, hatta tüm hayvanlar için böyle uygulamalar katlanarak artar.

  net geo ve subaru'ya sonsuz teşekkürler.
 • köpeklerin konumlarının anlık olarak görünmediği uygulama. birkaç saat önce mahallemde görünen bir köpeğe bakmak için dışarı çıktım, uygulamada görülen konumda bulamadım hayvanı. kaç saat oldu uygulamadaki bütün köpekler saatler önceki konumlarıyla aynı yerlerde gözüküyorlar.

  hayata geçirilmesini desteklediğim uygulama, sokak köpekleri için bir umut. umarım sorunlar giderilir, sokak hayvanlarına gps takılması çok iyi bir fikir. sıkıldıkça veya birşeyleri beklerken uygulamadan en yakın köpeciği bulup ilgilenirim ben keratayla, biraz besler biraz da severim. fikir gerçekten çok iyi.

  national geographic ve subaru'ya da buradan teşekkür etmek isterim bu fikir için. dünya böyle oluşumları destekleyen ve yaşatan güzel insanlar için dönüyor.