şükela:  tümü | bugün
 • http://www.patifood.com/ bir mama alışverişi sitesi.. mama kumbarasına tıklıyorsunuz, 1 kilosu 3,60tl ye seçtiğiniz barınağa - derneğe -sokak hayvanlarına mama gidiyor.. çok güvenilir ve ucuz değil mi? böyle bir yardımda bulunmak isteyenler için tam adresi..
 • herkesin ufak da olsa bir katkıyla sokak/barınak hayvanlarını doyurabileceği site.

  sol frame'de kalması sağlanarak daha çok kişiye ulaşılabilir.
 • kedi, köpek, kuş, sürüngen vb. hayvanlar için online olarak mama, aksesuar satan hayvansever site. hayvansever diyorum çünkü bu sitenin mama kumbarası adında çok güzel bir uygulaması var. mama kumbarasını tıkladığınızda orada yer alan mamalardan kilosu 3.30 tl den istediğiniz miktarda mamayı altta çıkan barınaklardan herhangi birine gönderilmesi için bağışlıyorsunuz. biriken mamalar 15 kg ya ulaştığından site seçilen barınağa mamayı ücretsiz olarak gönderiyor. böylece sokak hayvanlarının beslenmesi için maddi katkıda bulunmuş oluyorsunuz. ben açlıktan ölmüş bir köpeği yemek zorunda kalan köpeğin videosunu izledikten sonra ankara patiliköy hesabına biraz mama gönderdim. kumbaranın 15 kg ya ulaşmasına yardım edecek hayvansever yazarlar bir el atın.
 • mama kumbarası gibi şahane bir projeye el atmış site.
  3-5 lira vermek dokunmaz ama birike birike güzel işlere vesile olur.
 • mama kumbarası projesi ile listeden seçebileceğiniz barınaklara mama yardımı yapabileceğiniz şukela site. türkiye'nin pek çok yerinden barınak ve yardımseverler ile ortak çalışıyorlar. bu soğuklarda aç, barınaklarda perişan olan köpekciklere yardım ederseniz ne şahane olur bir bilseniz. hem mamaların kilosu 3.30 tl, sudan ucuz valla.*
 • instagram adresi şu olan, sokak ve barınak hayvanlarına mama yardımı yapmayı şiar edinmiş tebrik edilesi oluşum.
 • barınaklara yardım edebilmemiz için eşi bulunmaz bir fırsat bu site.bütçemize göre yardım edebiliyor,istediğimiz barınağı seçebiliyoruz.emeği olanlara selam çakıyor,sözlükten de destek görmesini umuyorum.
 • başlığı güncel olarak kalması gereken site.

  elimden geldiğince mama kubarası adlı şahane uygulamasına destek olmaya çalışıyorum.

  3'e 5'e bakmadan siz de bütçeniz doğrultusunda destek olabilirsiniz.

  canlar yardımlarınızı bekliyor...
 • mama kumbarası özelliğini yeni öğrendiğim, üye olmama gerek kalmadan, çok ucuza ve çabucak 3 paket mamayı sokak hayvanlarına sayelerinde gönderiverdiğim site.
  siz de yapın derim ben.
  kış geldi. fiyatları aşırı ucuz, kargo ücreti bile yok ve banka kartıyla da ödeme yapabiliyorsunuz.