şükela:  tümü | bugün
 • sakarya'da tüm patileri kesilen köpek ameliyata dayanamayarak öldü.
  söylenecek gg olmayan söz bulamıyorum.
  kaynak: https://www.instagram.com/…heet&igshid=f5f3h2aa3bfs

  edit:klinik raporunu da ekledim. görünüşe göre basinda yer aldığı gibi iş makinesi tarafından yapılmış olma ihtimali ortadan kalkmış.
  https://mobile.twitter.com/…695153816096768/photo/1

  edit 2: köpek katilini ihbar edene verilecek para ödülü

  haberi duyuran medyabar wp hattı:
  0533 615 02 24

  bilgisi olan herkesten bilgi toplayan had whatsapp hattı
  0535 065 37 31
  info@hayvanlaraadalet.org

  tedavisini yaptıran dernek:
  0532 393 58 11

  edit 3: "hayvana şiddet suç sayılmalıdır" imza kampanyası
  https://www.change.org/…message&utm_medium=whatsapp

  edit 4 : yetkililer ve siyasilerden açıklamalar
  http://www.haberturk.com/…vali-den-aciklama-2017939
 • onunla beraber insanlık da. ciğerime oturuyor. allah belanızı versin.
 • orospu çocuğu diye bir hakaret var. bundan alnının teriyle kazanan tüm orospuları tenzih ederim ama bunu yapan orospu çocuğudur. bu apayrı bir orospu çocukluğudur. tek bir isim tamlamasıyla anlatılamayacak bir orospu çocuğudur. kendisi doğmamış anal yollardan muhteviyat olarak ve elzem aminoasitlerin birbiriyle halayda karşılaşması sonucu şans eseri aerob bir varlık olmayı başarabilmiş bir orospu çocuğudur.

  edit 1: çaylak arkadaşlar da dahil olmak üzere her ilde bir organizasyon düzenlenmesi gerektiği düşüncesindeyiz bu konu hakkında. daha çok farkındalık yaratıp gündemde kalmasını sağlarsak eğer bir selektör misali bazılarının da adım atmasını sağlayabiliriz. örneğin ben bu tarz insanlar için hümanist duygularımı adete bir mendil gibi kullanıp atabilir ve linç girişiminde ön saflarda yer alabilirim. evet bunu bir yavru köpek için yapabilirim..

  edit 2: doksanartibirdegolyiyenadam bildirdi: #78107787 bu konuda da bir şeyler yapılması gerektiği kanısındayım.

  edit 3: skeptico demiş ki; #77557566

  edit 4: bu edit şahsi ricamdır. ben koyu bir göztepe taraftarı olarak * sakaryalı taraftar grubundan bunu yapan şahsın bulunmasını rica ediyorum. bizleri sevmeyen başka taraftar grupları olabilir ancak onlar da farkındalardır ki sadece bazılarımız ile aramız bozuk, kanımız değil. böylesi bir durumda hep birlikte çalışarak bu potansiyel seri katilin bulunmasında elimizi taşın altına koymamız gerekiyor. bu şans eseri solunum yapabilen muhteviyat bugün yavru köpeğe, yarın yetişkin köpeğe hafta senin benim çocuğa kıyacak gözünü kırpmadan.. 10binlerce yıl önceki gibi yap, aileni ve sürünü koru !!!

  edit 5: biraz önce sputnik son dakika haberine göre olayla ilgili 1 kişinin göz altına alındığı bilgisi geldi.
 • bunu ona yaşatan insanların ınsanlığını ..........
 • ne istediler hayvandan.. yahu aklım almıyor bu zulmü...
 • bu köpeği öldüren kişi veya kişileri doğuran anayı sikeyim böyle evlat doğurup takip etmedikleri için.bayram günümü zehir etti orospu çocukları.ateist biri olarak umarım cehennem diye bir yer vardır diyorum.yanın sonsuza kadar piçler.
 • yavrucuk adına sevindim.acıları dinmiştir..
 • yapanın elini gözümü kırpmadan kesebileceğimi düşünüyorum..
 • bunu yapanı bulamayan sakarya halkına da, emniyet güçlerine de lanet olsun.
 • bu köpekle ilgili ilk ve şimdi bu başlık. her iki haline de yazmaktan imtina ettim, okumaktan dahi imtina ediyordum, okurken yarıda bırakıyordum çünkü başlığı sol dizinde görmek bile içimi kanatıp canımı yakıyordu ama şimdi yazıyorum.

  şu minik köpeğe bunu yapan davar senin ananı bacını sikiyim amına koyduğumun vicdansız yaratığı senin ben evveliyatını sikeyim, seni yetiştiren ananın babanın amına koyim!