• insan gibi yemek isteyen köpeğe yemek veren insan gibi insanı izledik az önce.
  • bir an için yüzümü güldürse de, sonra yine hüzün getiren köpektir..
    sokak hayvanlarından bir kap su, bir kap mamayı eksik etmeyin.
    aç kalmanın, açlığın, üşümenin nasıl bir his olduğunu düşünün birkaç saniyeliğine. siz onları doyurmuyor, doyurmakla uğraşmak istemiyorsanız da, en azından bunu yapanlara engel olmayın lütfen.
  • neyse ki insanlık dünyaya geldiğin andan itibaren seni tekmeleyip, kafana taş atan orospu çocuklarından ibaret değil köpek kardeşim. çok memnun oldum, afiyet olsun.
  • canım köpektir.
    sevindim valla çok sevindim. köpeğe ekmek veren insanında bir ömür mutlu olmasını dilerim.
  • sıçan ablalardan sonra bayram sevinci yaşatan videodur.
  • günlük haracını toplayan hayduttur. muhtemelen haraca bağladığı başka mekanlar da vardır.

çalıştığım yerde de bundan bi tane var , hiç bir şey alamazsa kafasını okşatır. yeteri kadar okşanmadığını düşünürse önünüze bir adım daha atıp biraz daha okşatır. tam bir haydut.
  • sabah işyerimde gözlerimden yaşlar akarak izledim. uzun zamandır beni bu kadar duygulandıran bir şey olmamıştı. o kadar zorbalık ve saçmalık haberlerinden sonra sıcacık sevgi dolu bir haber olarak gözlerimi doldurmaya yetti bu dokunaklı tablo. yemek veren o arkadaştan da allah razı olsun.
  • dunya bu kopege yemek veren o adam ve o adam gibilerin yuzu suyu hurmetine donuyor. diger orospu cocuklarina kalsak coktan helak olup gitmemiz lazimdi.
  • yemeği veren kişinin köpeğin başında bekleyerek rahat rahat yemesini sağlaması ayrı sevindirmiştir.
    son zamanlarda o kadar iğrenç haberler duyduğumuz için belki de şu normal olması gereken şey bile gözlerimizi yaşartır oldu.
hesabın var mı? giriş yap