• maalesef underrated kalmış cips. oysa ölçüsünde baharatıyla, birkaç taneden sonra bir kenara bırakılan doritos'a her türlü basar, ayağını ağzına sokar. ama maalesef biz milletçe bazı şeylerin değerini kaybettikten sonra anlıyoruz. seyrek rastlanan patos ve critos umarım arkalarından ağlamamıza sebep olacak şekilde tarih olmazlar.
  • son reklamı ile yine yüzümüzü güldürmüş cips markasıdır.

ilahi patos, bi adam bi kıza sinema teklif ettiğinde ilk cevabı "hangi seans" mı olur allasen? "hangi film" diye sorduramadınız mı o kıza? zaten cevap vermeyecek karşı taraf.

pat diye soran: sinemaya gidelim mi?
    pat diye sorulan: hangi seans??
    pat diye soran: 14:45 diye düşündüm ama?...
    pat diye sorulan: hiiii!!! bayılırım o seansaaaaa!!!

bu mudur??
  • acı baharatlı ürününü henüz kar gida bünyesindeki iken tüketmeye başladığım ve hastalık derecesinde müptelası olduğum cips markasıdır.

buradan doğuş gida yetkililerine sesleniyorum.

canlarım sadece bunu üretin. aylarca market raflarında diğer cipsleriniz kalıyor ama bu bir seferde bitiyor. kafanızı çalıştırın. ayak kokulu peynirli, yada anlamsız patates cipsleri ile uğraşmayın. tek ürününüz olsun kral olun.

haydi canlarım benim...
  • "aci baharatli" cesidinin bagimlisi oldugum cips.

paketleri rolls ile cok benziyor. karistirmayiniz. aciyi seven kisiler mutlaka denemeli. paket gorseli ahanda burada.
  • eski panco ile ayni lezeti ta$iyan misir cipsi.
  • patos: rize ve çevresinde yassı, dümdüz anlamına gelen bir kelime.
  • herkese 5-10-100 kontör dağıtan gnçtrkcll işbirlikli bir kampanya başlatmışlar, şu sıralar dönen kampanya reklamı da eskişehir'de çekilmiştir.

http://www.patostamammidevammi.com/
  • benim saçma yaşam tarzıma göre iki rakip ürün varsa ancak birini tercih eder, diğerine sümüğümü atmam. o yüzden de doritos dururken, patos almam söz konusu bile değildi. neyse, geçen gün arkadaşımın almış bulunduğu patos'u yedim ve o günden beri "lan bu nostaljik tat ne?" deyip duruyordum ki bugün farkına vardım. daha önce de birkaç kez söylendiği gibi bu cips panço'nun aynısı. artık çok pis yerim ben bunu.
  • acı baharatlısı bağımlılık yaratsa da bence kesinlikle en zararlısıdır. hiç bir paketini bitirip işediniz mi? o koku nedir ya. bağırsak böbrek bırakmaz la bu.
  • acılı olan benim için biranın can yoldaşıdır. birayla en sevdiğimdir.
hesabın var mı? giriş yap