şükela:  tümü | bugün
  • genco bi müzisyen kardeşimiz, teknocu. soyadındaki a'nın üzerine koyduğu yan yana iki nokta benim gibi yan yanalığa, yan yana takılmaya, durmaya, gülmeye, yan yana virgüllemeye, yan yana noktalamaya vurgun bir eşsizin sempatisini kazanmaya yetecekken, derinlere dalmayı sever ve kafaları nasıl güzel yapacağını bilir olsa gerek, bir başka derinsever cubicolor'ın şık albümü brainsugar'ın muhteşem dead end thrills'ine küçük, anlamlı ve boy uzatan bir evrim geçirtmekten geri durmamış, saygıyı da hak etmiş.
    parça, ekşici piçlerin 'bir şeyi çok istersen olur'unun en münasip yerine cuk diye 'güzel'i oturtan şeker bir örnek: you can get whatever you want...
    insan sevdiği şeyi yapmalı..
  • müziği gayet iyi olmasına rağmen bu kadar popüler olmamasını kitlenin bas tutkusuna veriyorum. 16 kasım'da rx'de ama gitmeyeceğim çünkü rx kötü bir mekan.
    dedi ve gitti.
  • yarın akşam rx’te çıkacak dj. benim de kapıda +1 şeklinde ismim var ancak gidecek birini bulamadım tek gitmeyi de sevmem bu tarz etkinliklere. güzel bir teklifle gelirseniz pre-drink yapıp gidebiliriz