• - abi ben bu filmi anlamadım
    - iyi o zaman bi daha seyredelim
    ...
    - abi ben bu filmi yine anlamadım
    - iyi o zaman bir daha seyredelim
    ...
    - abi kızacaksın ama ben yine anlamadım
    - dert değil , bir daha seyredelim,
    ...
    - abi ben hakkatten anlamadım, yani o ilk gibi kız, yani çift kişilikli mi o ?
    - dur bakalım sadece onun olduğu sahneleri seyredelim
    ...
    - abi sence burda elicia olarak mı sevişiyor renee olarak mı ?
    - dur, durdurup seyredelim
    ...
    - abi sizin banyo nerdeydi abi
    - ????

(bkz: iki abazan sanatsever)
    (bkz: lost highway)
  • "ben bir dişiyim" edasıyla takılan hanımlar bir kez daha düşünsün, hatta pişman olsunlar diye yaratılmış varlık.
  • kendisine daha ilk tanıstıkları gün gaza gelip evlenme teklif eden nicolas cage'in aşkını kanıtlaması için siyah bir orkide ve j.d. salinger ın imzası gibi bir dizi istekte bulunan ve hepsini yerine getiren gözü dönmüş cage'le buna rağmen evlenmeyen ancak 8 sene sonra birgün telefonla arayıp bu sefer kendisi evlenme teklif eden hatun. su anda ise thomas jane ile evlidir o ayrı.
  • lost highwayde oynamasının nedeni david lynch faktörünün yanında kendi çıplaklığından utanıyor olması ve bununla kamera önünde yüzleşmek istemesiymiş...david cronenbergin crashinde de oynamış rossanna arquettenin kardeşi vede nicolas cagein şimdilik karisi...
  • hani lost highway de vücudunun her santimetrekaresini defalarca gördüümüz nefis hatun. tabi sadece vücud deil oyunculuu da muazzam. lost highway in gosterime girdii seneki prelli takvimine de poz vermişti. hatta o takvimdeki tek giyinik hatundu.
  • lost highway de ki rolüyle baş döndüren yamuk dişi bile yakışan süper güzel hatun.
  • ed woodda da rol almis cok ama cok basarili bir oyuncu.. lost highwayde akillara kazinan guzelliginin yaninda cidden saglam bir aktris kendisi. ayrica ismine de asik olmamak mumkun degil. patriciasi bir baska, arquette i bir baska, kendisi bir baska, oyunculugu bir baska..

oynadigi yapitlarin kalitesi de bir baska. ****
  • dudağından bir miktar kan sızınca aşırı güzel olan kadın. bir de o haldeyken gülümserse aniden inanılmaz seksileşiyor kanımca.
  • twitter'da gezi parkı'ndan bahsetmiş, daha ne kadar avm'ye ihtiyacımız var diye sormuş. yirim!

https://twitter.com/…ette/status/340501412012249089
  • yamuk dişlerin dünya üzerinde en çok yakıştığı insanlardan biri. düzgün olsaymış dişleri eminim bu kadar çekici olmazdı. farklı kılan o sanırım.
hesabın var mı? giriş yap