• kendisini daha yeni boyanmışken ellerseniz, başınıza olmadık dertler açabilecek güzelliktedir.
  • 90'lı yılların başında aşık olduğunu ifade ettiği sandra bernhard ile bir adaya düşseniz ilk 10 yıl dönüp bakmazsınız. o kadar çirkin. tövbe yarabbim.
  • kendisi biseksüel değil eşcinseldir.
    16 yaşında güzellik yarışmasına girmek ve memelerine estetik yaptırmak için yaşça büyük bir adamla birlikte olduğunu itiraf ettiği straight walk adlı kitabında, komedyen sandra bernhard'a aşık olması ile eşcinsel olduğunu keşfettiğini yazmaktadır. ülkesi venezuela yerlilerini destekleyen bir hayır kurumunun kurucusu, 2010 yılında haiti depremzedelerine de aynı kurum ile yardım etmiş.
    liz in september adlı son filmini izleyemedim ama güzel bir filme benziyor.
  • mankenliğe başladığı ilk yıllarda büyük bir derginin çekimine gideceği gün akşamdan kalma olduğu için hayatının fırsatını kaçırmış fakat daha sonra aklı başına gelmiş. sandra bernhard ile de bir aşk macerası var ki bu ilişki eşcinsel olduğunu anlamasını sağlamış. eski kız arkadaşı ile ortak bir çocukları bile var. carracas doğumlu olan modelin çocukluğu da fakirlik içinde geçmiş, bundan dolayı sosyal sorumluluk projelerinde sürekli yer alıyor. kendisinin kurduğu `wayuu tayaa` isimli bir yardım kuruluşu da var.
  • the mummy returns'de sözkonusu mummy'nin sevgilisi anaksunamun rolündeki eşşek gözlü esmer güzel. kensidi kızılderili kökenliymiş.
  • bu bayan aslında venezüela eski güzelidir. gecenlerde fhm de çıkan röportajı sayesinde kendisi hakkında ayrıntılı bilgiye kavuştuk.

takdire şayan hatunlar arasındadır
  • dikkatleri çektiği ilk film jean reno ve patrick bruelli jaguardır.
    bu filmde lanetli güzel tipinden uzakta; saf, temiz, egzotik kız tadındadır.
  • arrested development'da, gob'un pembe dizi oyuncusu sevgilisi olarak rol almıştır kendisi. rescue me'de de 2 bölümde görünmüşlüğü vardır.
hesabın var mı? giriş yap