şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: riot act)
 • oliver queenan: all cell phone signals are under surveillance, due to the courtesy of our federal friends over there.
  ellerby: patriot act, patriot act! i love it, i love it, i love it!

  (bkz: the departed)
 • telefon dinlemeleriyle ilgili olan kısmı tekrar düzenlenmiş. nsa dinlemelere ait verileri elinde bulunduran telekom operatörlerinden bu bilgilere erişim elde edebilmek için federal mahkemeden yetki almak durumunda bırakılmış. erişim hızı biraz yavaşlamış görünüyor ama bu sanırım sadece abd için geçerli. dünya telefon trafiği konusunda nsa'yi bağlayan bir düzenleme yok gibi. samaritan is in the building bitches.
 • hasan minhaj'in yeni netflix gosterisi. su ana kadar hic de fena bir performans gostermiyor.
 • hem gulduren hem dusunduren program. hafif ingiliz aksanli, masaya oturmus, business casual giysisiyle kameraya konusan john oliver yerine ayakta izleyicilere standup yapan, spor giyimli hafif ortadogu aksanli hasan'i koy, hah aynisi.

  ben seviyorum bu gerceklere ve bilgilendirmeye dayali komedi muhabbetini. hasan minhaj da baya iyi performans gosteriyor bence.
 • daily show’da correspondent’lık yapmış hassan minaj’ın programı. netflix’in the last week tonight versiyonu gibi ama hassan’ın değişiyle daha hip. ben gayet başarılı buldum hatta hassan bi bölümde “şuan anlatıcağım konuyu haftaya john oliver daha iyi anlatır zaten” gibi bir cümle kurmuştu fakat kendisine haksızlık ediyor.

  insanlara zeki görünmek için illa ingiliz aksanına mı sahip olacaz :(. amerika’da bir müslümanın sunduğu ilk show bu arada. tavsiye ederim ve aynı last week tonight gibi programı youtube’a yüklüyorlar hem de full versiyonunu.
 • on numara 5 yildiz bir hasan minhaj programi.
 • kafamin icini okuyan hassan minaj programi. dogrulari o kadar tasaga sarip anlatiyor ki, siyasallikla bir insan omrune sigdirilmaya calisilan olaylarin sacmaligi bir kere insanin yuzune vuruyor. tam bir seye sinirlenip bela okuyorum, acip iki bolum patlatiyorum kendime geliyorum.

  ifade hurriyeti ve sosyal medya ile ilgili bolumu bayaaa ufkumu acmisti. hindistan secimlerini anlattigi bolumde icimden zemberekler saca saca guldum. hatta o bolumu dort kere filan izledim sanirim. ancak sindiriyorsunuz.

  kafa acan insanlari o kadar seviyorum ki o kadar olur.