şükela:  tümü | bugün
442 entry daha
  • yeni albümü cidden acayip olmuş mc, sabahtan beri dinliyorum bıkmadan
  • bu mudur ege? bir tane hook yapamadın mı auto-tune kullanmadan? diss'inde bile reklamını yaptığın albümde, cıvık cıvık aşk parçası mı olacaktı ege? kaybedecek ne kaldı parçasında salladığın, ülkenin en dangalak youtuber'larından, yaptığı salak saçma şarkımsı şeyleri yayınlayıp adına rap diyen berkcan güven'e teşekkür twit'i mı atacaktın ege? peki sen ne zaman paranın peşine düştün ege? ne zaman kaybettin "hip-hop game" parçasında ki heyecanını? karaçalı'ya verilen değer-destek hala bazılarımızın boynunu bükerken, senden daha fazla para kazanıyorum diye şarkıda laf mı çakacaktın ege? hangisi daha başı dik bir hareket peki? rapte hakettiği şekilde para kazanmayınca "siktirin gidin" diyip işine bakmak mı yoksa resmimizi silmişsin diye salak salak tiplere parçanda yer vermek mi? mgk albümü için eminem'e yanlamıştı, bula bula joker'i mi buldun ege? niteliğe hiç ama hiç bakmadan "bakın benim parçalarım daha çok dinleniyor." diyip, sana yakışmayacak kadar sığ yorumlar mı yapacaktın ege? umarım çok ama çok paralar kazanırsın, hayatta her şey istediğin gibi olur. çok ufakta olsa içimde hala bir umut var, belki 2007 model patron geri gelir. ya da ben geçmişe takılı kalmış bir eski kafalıyım, kim bilir!