şükela:  tümü | bugün
  • yılmaz erdoğan'ın çekimlerine 1 ağustos da kapadokya da başlayacağı yeni filmi. şimdilik bilinen filmde ezgi mola'yı bol bol göreceğiz.
  • yılmaz erdoğan ın bayramdan sonra kapadokya da çekimlerine başlayacağı film. filmde tolga çevik ve ezgi mola başrol oynayacak
  • bir yılmaz erdoğan filmi. merakla bekliyoruz.
  • bir yılmaz erdoğan filmi değildir. senaryosunu yılmaz erdoğan yazmıştır sadece. filmin yönetmenliğini kıvanç baruönü yapmaktadır which kelebeğin rüyası'nın yapım tasarım ustası olan abi. umarım tolga çevik'i sen kimsin filminin ardından gerçekten güzel bir filmle görebiliriz.
  • (bkz: çılgın sekreter jale)

valla ben serinin devamı sandım.
  • filmdeki patronu kimin oynadığı merak konusu.

isfendiyar sıcak (patron) karakterini tolga çevik'in oynadığı kesin.

-ancak-

haber sitelerine patron isfendiyar sıcak karakterini filme sponsor olmak isteyen nevşehir'de beyaz eşya mağazası işleten ferruh yenidoğan oynamış diye servis edilmiş.

(bkz: roderick jaynes)
  • çok izlenecektir ama çok kişinin beklediğini veremeyecek filmdir. yinede gözleri kör fanatikler tarafından göklere çıkartılacaktır. budur.
  • bu akşamki galasında izleme fırsatı bulduğum film. düşük bir beklentiyle gittiğim için mi bilmiyorum ama o kadar tatlı ve sempatik buldum ki, çok beğendim. öncelikle kapadokya'yı çok güzel sunmuşlar, ilk fırsatta oralara gitme isteği uyandırdı izlerken. filmin her bir sahnesi güzel bir fotoğraf karesi gibiydi. çok akıcıydı, hiç sıkılmadan merakla izledim. kahkahalarla pek gülmedim ama hep tatlı bir gülümsemeyle izledim.
    tolga çevik her zamanki gibi çok sempatikti. ezgi mola'nın oyunculuğu çok doğaldı ve gelinlik niyetine giydiği elbiselerine bayıldım. erkan can çok iyiydi.
    kısacası kesinlikle izlemeye değer bir film.