şükela:  tümü | bugün
 • freddie mercury'nin asistanı ve queen grubunu 80'lerde dağılmanın eşiğine getiren kişidir. 1991'de freddie mercury'den 6 ay önce aids'ten ölmüştür. aynı zamanda 1970'lerin ortasından 86 yılına kadar grubun freddie torpiliyle menajerliğini yapmıştır. o yıllarda freddie ile iletişime geçmek isteyen bir kişi mutlaka paul ile görüşüp onu ikna etmek zorundaymış. 1987 yılında ise paul, freddie'ye en büyük kazığı atmış, onunla geçirdiği zamanları ingiltere'de sun gazetesine verdiği röportajda anlatmış ve karşılığında önemli bir meblağ parayı cebine koymuştur. bu gazete küpürlerine maalesef şu anda ben ulaşamadım. ancak anlattıkları arasında freddie mercury'nin tüm özel yaşamı, kokain partilerileri, orgy'ler, freddie'nin bir çok erkekle birlikte olduğu hatta bunlardan ikisinin aids'ten öldüğü bilgileri de vardır.
  resmi: sağdaki bıyıklı
  http://24.media.tumblr.com/…5febav1qevjuao1_500.jpg

  daha fazla bilgi için:
  http://www.queenzone.com/…etrayer-devils-spawn.aspx

  kendisini merak edenler aşağıdaki bbc belgeselini de izleyebilirler;
  http://www.youtube.com/watch?v=n7joas8pofq
 • freddie mercury'nin 1986'da magic tour'u bitirmesinin ardından turneye artık çıkmama kararı alması nedeniyle, paul prenter grubun menajerliğinden ayrılmak zorunda kalmıştır. mayıs 1987'deyse, 32 bin pound karşılığında freddie mercury'nin özel yaşantısıyla ilgili sırları anlattığı röportajı vererek eski arkadaşını fena halde satmıştır.

  queen'in solisti de bu röportaja çok sinirlenmiş ve "ben ne yaptıysam, paul de aynılarını yaptı" diyerek cevap vermiştir. ayrıca freddie mercury'nin iki eski sevgilisinin aids yüzünden ölmesinin haberde geçmesine de müzisyen, iki dostunun ölümünü paul'un para aracı olarak kullanmasını çirkin bulduğunu, kendisinin dublin'de paraya sıkışmış olabileceği için bu röportajı verdiğini ve belki böylece dikkat çekerek paul'un rock dünyasına tekrar giriş yapma fırsatı kolladığını belirtmiştir.

  daha sonrasında, paul prenter 1990 yılında freddie mercury'den 6 ay önce aids nedeniyle hayatını kaybetmiştir. tabii röportaj hadisesinden sonra freddie mercury kendisiyle bir daha konuşmamıştır. doğal olarak queen hayranları tarafında da iyi anılan birisi değildir. hizmet ettiği ve arkadaşı olduğu birine büyük bir kazık atmıştır.
 • bu orospunun çocuğunu yeni öğrendim. hayatımda böyle bir orospu evladı görmedim. soyunu, sopunu, yedi ceddini siktiğimin yılanı. gebermiş gitmiş, keşke yaşıyor ve felç kalmış olsaydı.

  kendisi tam bir orospu çocuğudur.
 • hakkında dayısından doğduğu ve dayısının da bir orangutanla sikişmesinden dolayı hamile kaldığına dair kuvvetli duyumlar olan zat.
 • skyler white'ın erkek versiyonu.