şükela:  tümü | bugün soru sor
 • balina avcilarinin korkulu ruyasi kanadali kaptan. gemisi sea shepherdla denizlerde dolasip uluslararasi anlasmalari cigneyen balikci gemilerini batirmasiyla unlu. sea shepherd conservation societynin kurucusu.
  su anda norvec hukumeti tarafindan araniyor.
 • tcp resetting attack acigini bulan vatandas.

  cansecwestte sundugu makalesinden sonra bircok kurulus alarm vermis.

  kisisel sitesi: http://www.terrorist.net/
 • kaptan ahab'ın balina avlayanları avlayan versiyonu. söylediğine göre aranma durumları palavradan ibaret, pasaportu halen var, uçağa binebiliyor. greenpeace kurucularından olan watson; greenpeace'in aslında dünya çapında kendini iyi hissetme organizasyonu* olduğundan, insanların yaptıkları yardımlarla birşeyleri çözdüklerini düşündüklerinden, kendilerini sorunun bir parçası olarak görmediklerinden bahsediyor. ki haklı derim her kim ki evinde bitki çayı içip böyle yoga yapıp dünyayı kurtardığını sanıyosa iki kere düşünsün.. bir de rüyalara giren ak sakallı dede gibi gandalf gibi..
 • (bkz: whale whores)
 • denizlerin hulusi kentmen'i. öz amcam olsa bu kadar severim.
 • greenpeace'in üç kurucusundan biri. uzun yıllar kanada'daki fok katliamı için mücadele eden, fokçuların gemilerini batıran, buzul üstünde fok peşinde koşup üzerilerine yağlı boya sürerek kürkleri için avlanmalarını engelleyen de ta kendisidir.

  gönlümüzde kurduğu tahttan sonra, aktivistliklerini protesto ile* sınırlı tutmaya kararlı olan greenpeace'ten ayrılarak sea shepherd conservation society'i de kuran kaptan, ekibiyle birlikte japon balina avcılarına kök söktürmekte (bkz: whale wars), fok avcılarına illahlah dedirtmekte ve japon yunus avcıları tarafından* tartaklanmaya çalışılmaktadır.

  japon balina gemisine telefon edip "hey dostum, ne oldu o samuray ruhunuza?" diyecek kadar da makara bir insan olan watson, gerçek süper kahramanların bıyıklı ve göbekli olacağının kanıtı gibidir.

  paul watson'ı öyle yürekten seviyorum ki, şöyle karşılıklı bir büyük rakı içmek isterdim. varsın vegan takılalım, piyaza ekmek banalım be kaptan!
 • en ateşli destekçilerinden bazılarının zaman zaman kendi arasında "havan batsın kaptan vatsın" diye geyik yaptığını bilseydi, saçındaki o son siyah tel de beyazlardı.
  gemin batmasın be kaptan, mühim olan o.
  cumhurbaşkanı olacak adamsın!
 • bir yazısı şurada: alf ve elf: terörist kimdir?

  [şahsi not: vesile olan prototip'e teşekkürlerimle]
 • 13 mayıs'ta, kosta rika'ya iade edilmek üzere almanya'da tutuklanmış. işin ilginci, kosta rika'nın ekim 2011'de çıkardığı tutuklama kararından sonra paul watson'ın avustralya, fransa, ispanya ve birleşik krallık gibi ülkelere girip çıkmasına rağmen olayın almanya'da patlak vermesi. tutuklama kararının asıl sebebinin paul watson'ın ve dolayısıyla sea shepherd conservation society'nin guatemala, kosta rika gibi ülkelerin yaptığı köpek balığı katliamına çomak sokması olduğu bilinse de; yasal gerekçe olarak, 2002'deki bir olayda sea shepherd'ın yüzgeçleri için köpek balıklarını avlayan "varadero" isimli geminin mürettebatını öldürmeye teşebbüs etmesi gibi bir safsata öne sürülmüş ki bunun asılsız bir iddia olduğu, bu hadisenin görüntülerini içeren sharkwater'dan da anlaşılabilir. paul watson, sea shepherd temsilcileriyle yaptığı dünkü görüşmede şöyle bir ifadede bulunmuş:

  in our efforts to defend the lives of whales, dolphins, seals, sharks, and fish we have made some powerful enemies, most notably the government of japan. it is no coincidence that the extradition request by costa rica was issued the same month (october 2011) as the japanese whaling (icr) lawsuit against sea shepherd was initiated. the extradition request was in reference to a complaint from costa rican fishermen who i caught poaching in guatemalan waters. the fishermen were not injured and their boat was not damaged. the incident was fully documented for the film sharkwater. interpol originally denied this extradition order and deemed it as politically motivated. therefore the question must be asked why germany is now taking into account accusations made by illegal poachers.”- captain paul watson

  gelişmeleri, sea shepherd conservation society'nin resmi sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.seashepherd.org/
 • south park'ta kendisine çok temiz giydirilmiştir.
  ayrica bi ara "dunyanin nufusu 1 milyara dusurulsun" diyen amcaya da benzettim kendisini.