aynı isimde "pavyon" başlığı da var
156 entry daha
  • blutv'de denk gelip, nefes alma zamanlarında açıp 10'ar dakka izlediğim dizi. içinde "sen buraya nasıl düştün?" diye soran müşterisine "asıl sen nasıl düştün amk?" diye soran, kendisine, "orospu" diyen bir müşterisinin karısına da, "sen de orospu olaydın da kocan bana değil sana gelseydi" diyerek güldüren, güldürürken de düşündüren, ultra zeki konsomatrist hanımefendiler barındırır.

toplumun neredeyse dışına itilmiş, alt sıralarında olmasına rağmen maslow piramidi'nin tepesine çıkmakla kalmayıp piramidin .mına koymuş, kendisini en küçük hücresine kadar gerçekleştirmiş insanları özellikle de deli bayram'ı izlemenizi öneririm. şu kendini gerçekleştirmeyi plazalarda müdür olup pompei'ye gidip, kızıl denizde mercan dalışı yapmak zanneden şokomastikler özellikle izlesin.

bu arada blutv'cilere de bir lafım var. diziyi çok beğenmiş olmakla birlikte izlerken dikkatimi dağıttığından dolayı, şu video'lara hangi aptalın önerisiyle gömme altyazı konulduğunu da merak ettim. kardeşim yok mu özellik video'da isteyen açsın altyazıyı. dikkat dağıttığını bir allah'ın kulu söylemedi mi şunun size. diğer tarafta erkekleri s.kiyolarmış diye sizden aldık üyeliği pişman oldum mk. çok acemice işler bunlar.
  • 6. bölümü izledikten sonra; bayhan’ın 2020 kutlamasındaki sahne performansının etkisiyle bu yılda yüzümüzün neden gülmediğini, dertlerin bitmediğini anlayabiliyorum. bu ne melankoli kardeşim, önceki 5 bölümde eğlencenin dibine vurulurken son bölümde ağıt yakılıyor. hayır bir de eğlence sektörü kaç aydır kapalı bunca insan aç kaldı aaa yazık.
79 entry daha
hesabın var mı? giriş yap