şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pavyona gitmek isteyen ama hangi pavyona gideceğini bilmeyen insanların buluştuğu veritabanı.

her pavyonun jargonu farklıdır, x şehrinde gittiğin pavyonda eğlendiğin kadar, y şehrinin z ilçesindeki kadar eğlenemezsin.

ankarada yıllardır, zaman zaman gittiğim iki pavyon vardı. raconunu bilirim, uygun ağırlanırım, hesapta geçirmezler, yeri gelir merak eden kadın arkadaşlarımızı da götürürüz vs.
    ama ne oldu, 15 senedir gittiğim yerlerden birinde silahlı kavga çıktı. 11.01.2019 xxx pavyon rezaleti başlığı açmak yerine bunu makul gördüm. haliyle teke düştü gidilecek pavyon sayısı.

bu başlık altında, pavyon kültürünü seven insanların buluşmasını temenni ederim.

pavyona gitmenin verdiği keyif, gittiğimiz clublerden, barlardan fazladır. işini bilen insanlarla daha makul fiyatlıdır.
  • abi çok iyi güldüm

dün kadıköy meditasyon eğitimi bakıyordum şimdi kahve içerken bunu gördüm

abi benim karı kiz olayım yok kafa dağıtmaya gelirim istanbuldayim tecrübeli arkadaşlarla gelir köşede her sohbetinizi dinlerim her konuya tam hakim olmasam bile katilirim :)
  • senelerdir ankara'da yaşıyorum ama pavyon nedir sadece duydum tabi para ezen amcalar falan filan. az para harcayarak sadece pavyon gezmesi yapmak isteyen bu konuda tecrübeli erkek/kadın arkadaslarla bulusup gidebiliriz. açığım tekliflere.

(bkz: 06 pavyon)
  • kendimi ekletiyorum buraya. çünkü aşırı merak ediyorum ortamı. gerçi meze olabilirim masalara, o beni korkutuyor.
  • (bkz: sazan avı)

tek böbreklede yaşarız hüseyin abiğ
  • sap sapa çıktıysanız, müdavimi olduğunuz belli yerler yoksa, gecenin ikisinde üçünde canlı müzikle içki içip arkadaşlarınızla sohbet etmek istiyorsanız pavyondan başka gidebileceğiniz bir yer yoktur.

adam en azından cinsiyet ayrımı yapmadan içki içip sosyalleşme başlığı açmış.

ayrıca rezalet başlığı açacan arkadaş. bu sitenin raconu bu...