şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nickleodeon un nick jr. kanalında yayınlanan bir çizgi film. ryder ve eğitip emeğini sömürdüğü köpekçiklerinden oluşuyor. (ryder'in itleri diyorum ben). şarkısında da geçiyor ryder ve köpekleri (itleri) diye. neyse bütün bu bilgiyi neden verdim bu çizgi filmi türkçeye çeviren ismini pav petrol olarak çevirmiş ve şarkılar dahil her yerde böyle kullanılıyor. hayır bir kişi de çıkıp bu sacmalik ne dememiş, petrol ne?! ryder benzinci açsın amk. hayır okusan da petrıl diye okursun.

  bu serinin çocuklar için kitapları da var, orada pati devriyesi olarak çevrilmiş. (aferin) tabi çocuk bunalım yaşıyor pati devriyesi ne amk pav petrol o diyerekten.

  neyse sakinim.
 • 3,5 yaşındaki oğlumun sürekli izlemesinden mütevellit pati devriyesindeki tüm kuçuların isimlerini ve şarkısını ezbere aldığımı az önce idrak ettim. hatta bölümleri mi ezberlemişim ne?!
 • muzikleri resssmen pank rak. benim kız ile birlikte ben de izliyorum.
 • rider efendim diye çeviri saçmalığından dolayı sinir bozan çizgi film.

  komutan rider diye çevirseniz şu zamazingoyu olmaz mı? rahatsız edici tuhaf bir şey. derdimi de sikeyim tabi ama rahatsız edici işte.
 • az önce öğrendiğim sübliminal mesajları yüzünden beni şaşırtmış bir çizgi film serisi.
  oysa ben gayet masum sanıyordum.
  ayrıca peppa pig bile yasaklanmış bazı ülkelerde, içeriğinin saçmalığı yüzünden.
  ama bu köpekçikler iyiydi aslında...
  hep algı operasyonu!
 • oyuncakları ateş pahasıdır edendim. bir değil iki değil, yedi tane karakter var, arabaları ıvırları zıvırları var. nasıl çıkacağız işin içinden, dolar yükseldikçe bu zımbırtıların fiyatları da tavan yapıyor.

  edit: an itibariyle hepsi burada da arabalı olanların adet fiyatları 120 tl. dışarıya göre uygun fiyatları. almak isteyenler değerlendirebilir.