381 entry daha
  • almayınca gördüğüm rüyalardan birisi şöyle.
    hoca derste at ile eşek skişmesini anlatıyor, eşekle eşek skişmesi filan derken en sonunda evrim ve insan oluşuyor. hepsinin şeması var böyle, at eşek derken bebek anne karnında oluşuyor çok çirkin. abim doğmak üzere olan yeğenimin fotosunu atmıştı, bi de birine sktiğimin sıpası diye sövmüştüm gün içinde ve arkadaşım gülmekten yarılmıştı. kızlara küfür yakıştırmam ama kimse senin kadar iyi sövemiyor demişti. nasıl etkilendiysem artık ilacı her almadığımda günlük olayların böyle mixini görüyorum. hayır korkarak uyanıyorum bi de, ay aşkım at ile eşek skişiyordu hayır olsun diyip anlatmak çok zor. sonra sen önemsemiyorsun beni her şey mantık diil diyip ikizler burcu sevgiliye trip. ajgşsli.
  • benlik algısından tutun gerçeklik algısı hatta şekil zemin algısına kadar birçok kavramla ilgisi olan çok ilginç antidepresan

etken maddeleri konusundaki engin bilgileri olan bir suser bilgi verse seviniriz
  • derealizasyona sebep olur mu merak ediyorum.!
  • cinsel fonksiyon bozukluğu yaptığı ve uykuya meyili artırdığı için kendisini prozac ile değiştirdiğim fakat eksikliğini ziyadesiyle hissettiğim antidepresan.
  • uzun süreli kullanımında, şiddetli ves (ventriküler ekstrasistol) yapıp yapmadığını merak ettiğim ilaç.
  • 7. boyuta geçiş kapısıdır
  • cinsel anlamda yorum yapamam ama uyku getirdiği doğru olan bir antidepresandır.
    20 mg kullanıyordum, yakında 30 mg ile sahalara geri döneceğim.
  • bırakıyorum bu ilacı. sex hayatımdan önemli değil. görüşmek nasip olmasın paxera.
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap