şükela:  tümü | bugün
  • mel gibson'un basrolunde oynadigi, kara film esintileri tasiyan, agirlikli gumus ve mavi tonlarinda cekilmis, bol kursunlu film..
  • porter kafasından vurulmuş yerde yatarken en iyi arkadasının gelip sigarasını porterin kafasından akan kanda söndürdügü sahne beni bitirmisti..
  • hep bir kademe yukari dogru hareket ediyor kahramanimiz ama neden o adamlar o kadar korumasiz diye du$undurdu beni film.mel abim tepinsin diye mi salmi$lar o kadar..
  • mel gibson'un filmin ba$indan sonuna dayak yedigi film.
  • mel gibsonun sürekli olarak 130binin değil, 70bin doların peşinde olduğunu anlatmaya çalıştığı film.
  • tgrt'nin dün akşam iki de bir zart zurt araya soktuğu hepsi yarım saat süren reklamlarıyla piç ettiği süper film. özellikle mel abimize yapılan işkence sahneleri filmi ekran başında izleyen bizlere de acı çektirtmiştir. hele o çekiçle parmaklara vurma sahnesi acının iki katına çıkmasını sağlamıştır. ayrıca mel'e yardım et! diyen elemana acımamak mümkün değildir.
  • gözlem yeteneğinin* insana ne kadar gerekli olduğunu ve neler kazandıracağını bizlere anlatan, mel gibson amcamızın adam öldürme ve adamları karşılama yöntemlerini örnek aldığımız, porter*ın hazır cevaplarını da tebessüm ederek dinlediğimiz film..
    ayrıca carter soyadının çok mu çekici olduğu için mi frederick** ** in soyadı olarak ve get carter filminde baş kahramanın* soyadı olarak kullanılıyo diye kendi kendimize sormamıza neden olan film..
  • 101 dakikalik mel gibson filmi.yonetmeni brain helgeland.
  • parlament mavisi film. isterseniz deneyin hatta: "parlament parlament parlament..." diye birisine tekrarlatın, sonra mel gibson'ın oynadığı bir film söylemesini isteyin, kişinin cevabı direkman(bir süperkahramandır direkman) payback olacaktır.