şükela:  tümü | bugün
 • bunu yapabilmeniz için o kişiyi takip ediyor olmanız gerekiyor. takip etmediğiniz kişilerde maalesef işe yaramıyor.
  şimdi gelelim nasıl yapılacağına:
  telefon üzerinden instagram'a girdiğinizde ana sayfada 5-10 saniye bekledikten sonra telefonunuzu uçak moduna alın ya da wi-fi ve hücresel internet bağlantısını kesin. bu sırada telefonunuz kesinlikle intenete bağlanmamalıdır. şimdi internetiniz kapalıyken tekrar instagram'a dönün ve o hikayeye artık paylaşana gözükmeden özgürce bakabilirsiniz. paylaşan kişi sizin baktığınızı göremeyecek çünkü instagram, olayı hızlandırabilmek için o hikayeleri önceden telefonunuza yüklüyor.
  görevi tamamladıktan sonra instagram'dan çıkın ve internet bağlantınızı açın ama o hikaye silinene dek tekrar instagram'a girmemek kaydıyla! çünkü tekrar girdiğiniz anda o bilgi hemen karşı tarafa iletilecektir. bu yüzden hikayeye bakarken paylaşılma saatine iyi dikkat edin ve hikaye silinene kadar bekleyin.
  en pratik çözüm ise web. instagram web'e istediğiniz zaman girebilirsiniz ve paylaşım saatini görebilirsiniz
  hepinize iyi stalk'lar dilerim.

  edit: yazı kısaltıldı
  edit 2: başka uygulama kullanmanıza gerek yok
  edit 3: "gerçekten değmez, hayat kısa, bol bol kitap okuyun" diyen yazar arkadaşın tam 20620 adet entry girmiş olması... yani hayat gerçekten kısa dostum. swh
 • böyle kasana kadar git konuş bence.
 • bu kafalar zehir zehir.
 • (bkz: gbinsta)
 • bu işleri bu kadar önemsemeniz şaşkınlık yaratıyor bende.

  instagram hesabım olsaydı bu adımları izleyeceğime ya hiç bakmazdım ya da bakacak kadar merak ediyorsam dümdüz bakar geçerdim. hem meraktan geberiyorsunuz hem yiğitliğe bok sürdürmüyorsunuz. birisi baktığınızı görünce ne oluyor sanki. keşke bu kadar basit şeylerle meşgul olsa kafamız hayat gailesinden ziyade.
 • herkese açık bir profilde baktıktan sonra baktığınız kişiyi engellerseniz o zamanda görünmüyormuş. bir arkadaşımdan öğrenmiştim. işe yarıyor.
 • gerçekten değmez, hayat çok kısa. bol bol kitap okuyun.