şükela:  tümü | bugün
 • kaç gündür iktidarı muhalifi modaratörü tüm gazeteciler, haber kanallarında yayınlanan tartışma programlarında neden "man adası" belgelerini medya ile paylaşmıyorlar diye eleştiriyorlardı . ama hepsi belgeler paylaşılırken yayını yarıda kestiler. işte basın özgürlüğü.
  sizin gazetecilik anlayışınıza, size gazeteci diyene, size iletişim diploması veren hocanıza ayrı ayrı takdirlerimi sunuyorum zira bu hakikaten büyük çaba ve başarı gerektirmiştir.
  okuyun ve parçası olduğunuz sistemden utanın.
  haketmediğiniz halde işinizi doğru yapın diye verilen o sarı basın kartıyla benim vergimden çıkan her ayrıcalığınızın bana düşen kısmı haram olsun. mesleğin yüz karaları. sizden bir uğur mumcu olmanızı beklemem zaten o nedenle korkuyorsanız anlarım ama bu korkudan çok çıkar anlaşması gibi. azıcık kendinize, azıcık mesleğinize saygınız olsun.
  tanım : tutarsızlıktır. bu ne diyet ne lahana turşusudur.
 • bu aralar türkiye'de "oksimoron" oluşturan tamlamalar :

  - gazetecilik ahlakı
  -türkiye'de gazeteci olmak
  -basın özgürlüğü
  -medya etik anlayışı
 • daha dün gece cnn türk’te 4 ayrı kişi belge paylaşılmamasını eleştirdi 45 dakika boyuca. eh hadi? noldu?tırsmayın olm adamlar açıklıyor işte? şerrrrefliler siziiii... haberini sevdiklerim, etiğine sıvadıklarım sizi.