şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: pain)
  (bkz: max payne)
 • futbol ve insani değerler arasındaki karşılaştırmada tuttuğu taraf ile insanlığa olan bakışını çok güzel resmediyor kendisi. bravo.

  (bkz: #17824276)
  nasıl olsa tepki alırsa silecek diye buraya aktarayım, gelecek nesiller için kayıt olsun. 2010 süper lig yayın ihalesi için girilmiş 1027 entry'ye tepki verip "12 ocak haiti depremi'nden daha değerliymiş bir çok insanın gözünde" dediğimde, şunu yazdı kendisi:

  "ne zaman biri gelip hakkında "deprem varken, şu bu varken bu kadar entry bik bik" edebiyatı yapacak diye merak ettiğim ihaleydi. sonunda bu gerçekleşti, artık ihale gönül rahatlığıyla bitebilir"

  bravo payne. aynen böyle devam et, aynen böyle. 100.000 insanın hayatını kaybettiği doğal afetten daha önemli futbol. bizimkisi sadece edebiyat işte. aynen bu yolda, o takip ettiğin nereyi gösteriyorsa o doğrultuda ilerle. nasıl olsa zamanı gelince artık kalkmayıp toprağı gösterecek sana da.
 • kelime ingiltere kokenli olup koylu/sehir disinda yerlesmis vs anlamlarina gelen ve sonradan kafir anlaminda da kullanilmis paien/pagan kelimesinden evrilmistir. guzel bir soyadi.
 • bir koca sene aynı yurt odasını paylaşıp da yabani gibi davranıp pek kaynaşmadığım, anca mezun olduktan sonra ne kadar kral bi insan olduğunu nihayet idrak ettiğim, hasta gs'li olması haricinde fevkaladenin fevkindeki yazar.
 • tanımam, etmem ama max payne aşkına nickini görür görmez entrylerini oylamaktan kendimi alamadığım yazar. bir yardım edin lan !*