şükela:  tümü | bugün
 • paypal türkiye 2017 den farkı yoktur şu an için.

  edit: ilk entrysi yok olan başlıklar kervanına katılmıştır.
 • para çekemedikçe önemi yoktur.

  alışveriş yapan adam paypal olmayınca en fazla alışverişte sorun yaşar.

  biz işyeri kapatmıştık o dönem.
 • not: yurtdisi hesabimi kullanabiliyorum.

  https://www.paypal.com/tr/home

  --- spoiler ---

  türkiye’deki müşterilerimiz için önemli bilgilendirme
  paypal olarak türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.

  türkiye’deki müşterilerimiz bundan böyle paypal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. müşterilerimiz hala paypal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilirler.

  belirtmek isteriz ki, paypal’ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan başka bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.

  müşterilerimiz bilgi sayfasını ziyaret ederek bu sürecin kendilerini nasıl etkileyeceğine ilişkin detaylı bilgi alabilirler.

  paypal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. paypal'a vermiş olduğunuz destek türkiye'deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.

  gelecekte türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.
  --- spoiler ---