şükela:  tümü | bugün soru sor
  • oldukça ilgili ve müşteri çözümü odaklı bir firma.

başımdan geçen olayı kısaca anlatayım.
    bir web sitesinden havale ile paywant aracılığıyla bir hizmet satın aldım fakat daha sonra 'bu hizmet bakımda' şeklinde aldığım hizmetin 1 haftadır beklemede olduğunu gördüm. web sitesi sahibi ve sitedeki çevrimiçi desteğe defalarca yazmama rağmen herhangi bir cevap alamadım.

ardından linkedin üzerinden firmanın ceo'su zeyd acar'a bu durumu anlatan bir mesaj attım. o da durumu ilgili birimlere aktardığını ve yakından takip edeceğini söyledi. daha sonra site sahibiyle iletişime geçip, bana site sahibinin iletişim bilgilerini paylaştı (numara zaten bende vardı) ve sorunun devam etmesi halinde bilgi vermemi rica etti.

1 haftadır cevap vermeyen site sahibi bu sefer yanıt verdi ve 'iade yapmıyoruz, sistemdeki bakiyenizi başka bir hizmet alarak harcayabilirsiniz' dedi. ben de tekrar zeyd bey'e durumu anlattım ve iadesini rica ettim. kendisi de bir saat içinde geri iade formu yollayıp yaptığım ödemenin iadesini sağladı.

özetle; artık herhangi bir sitede paywant ödeme alt yapısını görürsem gözüm kapalı güvenebileceğim.
  • tecrübe ettiğim kadarıyla ilgili bir firma.yaptığım işlemlerden memnun kaldım genel olarak.hızlı ve çözüm odaklı bir firma.zaten bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmıştım.güvenli bir ödeme sistemi.