şükela:  tümü | bugün
 • hayatın anlamı gibi birşeydir bana kalırsa. sarhoş olmak, dağıtmak için içilmez çünkü. keyif için kendine verdiğin bir armağandır. akşam üstü gibi pek bi hoş olur.
 • bugün öğleden sonra moda'daki khalkedon'un bahçesinde adalara karşı bir ellilik filtresizle katıldığım eylemdir.

  sonrasında rüzgar serte bağlamasaydı daha iyiydi...
 • "şebnem uzaya baharın gelmesi, seni bulmama bağlı. şebnem kalbimden senin kalbine balyozla bin pencere açayım. şebnem her gülümseyişinde tüm ülkeye çay ısmarlayayım. şebnem ne çok melek var yüzünde, tebessümün için binlercesi çalışıyor olmalı..."

  kuşlar ölmeseydi ve biz de uçuşu hatırlamak zorunda kalmasaydık keşke. bulutlara bakınca işe giderken şemsiye alsak mı almasak mı diye düşünmek yerine anlamlı şekiller çıkarmaya devam etseydik tasasızca. ama halk olarak ağır vergiler altında eziliyorduk ve canlı bahis kumarın çok tehlikeli bir türüydü.

  biz ne zaman içsek köftenin geç gelmesi ya da ekmek olup yere düşsek kesin reçelli tarafımızın yere denk geleceği gerçekleri dışında hayat aslında o kadar da kötü değil gibi lan. hani nefes alıyorsak hala umut vardır değil de geçmişte verdiğimiz kararlar, yaptığımız seçimler ve tercihler düşündüğümüz kadar kötü değiller ki şu an bunları söyleyebiliyoruz. bir şeyin düzeleceği yok ya(ters totem), yine de umut etmek güzel şey dostlarım.

  geceleri çalışan, zaman denen kavramın amına koyup arafta yaşayan ve tek teselliyi tüm olanaksızlıklara rağmen klişe bir şekilde alkolde bulan herkes olarak ne kadar çoğuz heh? korkmayın, kırmızı tuborg var...

  "dünyaya getirmek istemediğim çocuklar, bana borçlu oldukları mutluluğu bir bilseler..."
  *