şükela:  tümü | bugün
  • sistemin kölesidir! oh yeah-
    iphone'umdan gönderildi.
  • dün de aynı durumdaydı. :((
  • pazar günü nöbette çalışan insandan daha şanslıdır. pijamasını giyer rahat rahat serin serin oturur evinde ohhh ne güzel.
  • tek dostu, çeşmeden pıt pıt damlayan su damlacıkları olan insandır.
  • behzat ç. izliyordur.
  • gün boyu telefonu hiç çalmamıştır
  • * kalabalığı sevmiyordur.
    * evine, ev hayatına düşkündür. huzuru evinde buluyordur.
    * pazartesi gününe hazırlık yapıyordur.
    * vb..

bunun gibi alternatiflere söz konusu olabilecek insandır.
  • pazartesi sendromu yerine pazar sendromu yaşayan insandır. sabah erkende uyanmış olsa kendini zorlar uyanmamak için çünkü; o gün pazardır, zaten pazartesi erken kalkacaktır. uyandığında tüm eklemleri çatırdayana kadar kendini yataktan kalkmamak için zorladığından artık kafa göz şişmiş saç baş darmadağınık bi haldedir. o gün parmağının ucunu bile dışarı çıkarmadan mal gibi bi o yana bi bu yana yatıp yuvarlanmıştır. zevk alması görecelidir. kimine göre dinlence, kimine göre kendine sitem edilesi bi durumdur.geçen 9 pazar da dışarı çıkılmadıysa evde yapılabilecek tüm eylemleri yaptıktan sonra, değişiklik yapma uğruna amuda kalkmayı denemeye kadar gidebilir. 10 pazar tekrarından sonra bünyeye zarar verebilir.denememek gerekir.
  • öncelikle benim o.

bunu içimden attığıma göre (oh...), onlar için bir pazar gecesi evinde oturan ezikler zirvesi düzenlesek ne güzel olurdu değil mi?

hoş şimdi zirve olsa yine gitmem kim kıçını kaldıracak, daha yıkanacağım, depresyon hırkamı giyeceğim, sonra bu havada ne hırkası diyip çıkaracağım, biraz dondurma yiyeceğim, sonra kalan dondurmaları sakalıma saçıma süreceğim, sonra bıyıklarımı yakacağım, fırına meyve suyu dökeceğim, gazı açıp blüp blüp diye meyvesularından köpükler olmasını seyredeceğim, tek tek meyvesuyu köpüklerine kürdan batıracağım, o kürdanları birbir çiğnemeden yutacağım, ambulans çağıracağım, gelen sağlık ekiplerine dondurma ikram edeceğim, biraz suratlarına süreceğim, bana kızarlarsa kafalarına kedi atacağım, sonra kedileri alıp film seyredeceğim neler neler bi sürü planım var akşam.

bazen korkuyorum.