şükela:  tümü | bugün
 • bayram keyfi diye bir aralar sadece bayramlara özgü magazin programıyken, büyük başarı üzerine haftalık olmuş olgu. pazar günleri yayınlanmasından dolayı pazar keyfi denildiği düşünülüyor. ayrıca bu sektöre kıyafetine gore damcik puanlandirma gibi bir hedeyi katmayi ba$armi$ program.. sunucusu hepsinden daha güzel haberi yok.
 • televole sınıfından türemiş bir program.
  base class'i=televole olan nice programlardan biri
 • yeni sunuculari ilk hafta gulben ergen olan televolemsi program. her hafta farkli sunulu olacakmis ozlem kizilkaya hakan uzan'a varinca
 • dün petek dinçöz ün sunduğu ve bol bol yeni kasedinin reklamını yaptığı salak magazin programı.
 • pazar gunlerinin keyif kaciran programi...
 • kim anlatiliyorsa arkadan o insanin yaptigi olaya gore sarki calan program ornek olarak
  seren serengi , cengiz imren ikilisini anlatan ki$i arkadan ''acaba ikili ileride evliligi du$unuyorlar mi ? bu soruyu hemen onlara soruyoruz der'' ve o esnada muzik sesi yukselir ''tekliiiiif ediyoooooruuum beniiiiiiiiiiimleeeeeee evleniiiiiiiiiigir misiiien?'' veya agresif gorunum sergiliyen birini anlatan $ahis ''unlu playboylardan kenan dogulu sert tavirlariyla o gece herkesi kendisinden uzakla$tiriyordu ....'' muzik olarakta ''yaaaar senin derdiiin nee bela mii ariyorsunn'' * gibi hem gozumuzu gonlumuzu acan hemde muzik kulturumuzu arttiran pek eglenceli tv programi .
 • dandik mandik ama herkesin seyrettiği program. sunucularına geçen haftaki giydikleri konusunda rating uğruna (bkz: kim şık kim rüküş) bok atılan program
 • dün akşam 10 dakika içinde 2 büyük hata yapıp beni dumurlara uğratan program.
  1. haftanın şıkları-rüküşleri bölümünde o gecenin sunucusu da olan esra ozmen in kıyafetinin kritiğini yaparken, "takılarının büyüklüğünden bahsedip, adnan kaçıkçı'nın elması bu kadar buyuk değil" gibi talihsiz bir eleştiri yaptılar. (bkz: kasikci elmasi)
  2. haluk levent'in yeni albumundeki sarkilari tanıtıyorlar, (bir taraftan haluk levent şarkılarını söylüyor, alt yazı olarak da sarkıların sözleri geçiyor). haluk levent ataol behramoglu nun bu ask burada biter siirini sarkı yapmış. şiirin bir dizesinde " yüreğimde bir çocuk, cebimde bir revolver" sözü geçiyor. (bkz: revolver), işte bu sözü pazarkeyfi hazırlayanları "yüreğimde bir çocuk, cebimde bir er oluver" diye alt yazı gecip bana gecenin dumurunu yaşatmışlar, tv'yi kapatıp, uyumama sebebiyet vermişlerdir.
 • her pazar farklı bir ünlünün sunuculugunu yaparak rezil oldugu program.
  (bkz: cinnet)